Grupa przedsiębiorstw firmy Viessmann jest jednym z wiodących w skali światowej producentów systemów techniki grzewczej. Kierowane w trzecim pokoleniu przez dr Martina Viessmanna przedsiębiorstwo zostało założone w roku 1917. Obrót całej grupy wynosi 1,7 mld EURO, a zatrudnienie ponad 9.400 pracowników. Posiadając 23 zakłady produkcyjne w 10 krajach oraz sieć dystrybucyjną łącznie w 74 krajach, a także 120 oddziałów... Czytaj dalej

 

Grupa przedsiębiorstw firmy Viessmann jest jednym z wiodących w skali światowej producentów systemów techniki grzewczej. Kierowane w trzecim pokoleniu przez dr Martina Viessmanna przedsiębiorstwo zostało założone w roku 1917. Obrót całej grupy wynosi 1,7 mld EURO, a zatrudnienie ponad 9.400 pracowników. Posiadając 23 zakłady produkcyjne w 10 krajach oraz sieć dystrybucyjną łącznie w 74 krajach, a także 120 oddziałów handlowych na całym świecie, firma Viessmann ma wybitnie międzynarodowy charakter. Ponad 56 procent obrotu przypada na eksport.

Grzejniki firmy Viessmann oferowane są jako uniwersalne do pomieszczeń ogólnego przeznaczenia, jak również w wersji łazienkowej. Atrakcyjne wzornictwo grzejników pozwala na wkomponowanie ich we wnętrzach pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, hotelowych, użyteczności publicznej i wielu innych. Zapewniająca efektywne oddawanie ciepła konstrukcja grzejników korzystanie wpływa na podniesienie sprawności całego systemu grzewczego.

Już teraz mogą Państwo cieszyć się posiadaniem kompletnego systemu firmy Viessmann, nie tylko nowoczesnego i efektywnego źródła ciepła - kotła grzewczego czy pompy ciepła, ale także całej współpracującej z nim instalacji grzewczej razem ze znajdującymi się na końcu drogi przesyłu ciepła - grzejnikami.

Grzejniki firmy Viessmann oferowane są w kilkunastu rozmiarach umożliwiając dopasowanie ich do wielkości zabudowy oraz parametrów zasilania wody grzewczej - z kotła grzewczego lub pompy ciepła. Produkt produkowany w zakładach w Niemczech objęty jest 10-letnią gwarancją. Trwałość powłoki lakierniczej grzejników uzyskiwana jest na drodze złożonych procesów produkcyjnych.

 

 

Zwiń

Grzejniki uniwersalne - wysoka jakość i eleganckie...

Grzejniki uniwersalne - wysoka jakość i eleganckie wzornictwo
Stalowe grzejniki płytowe oferowane przez firmę Viessmann zaspokajają najwyższe wymagania. Są...

VIESSMANN GRZEJNIK VK 20 500/1200

VIESSMANN GRZEJNIK VK 20 500/1200
  Grzejnik pokojowy typu 20 dolnozasilany producenta Viessmann o rozmiarze 500/1200. Grzejniki...

Grzejnik VK/K typ 22 600x1200x106mm/HxSxG/ panelowy

Grzejnik VK/K typ 22 600x1200x106mm/HxSxG/ panelowy
Grzejniki panelowe uniwersalne VK/K firmy Viessmann to wysoka wydajność, nowoczesna stylizacja...

Viessmann grzejnik PLAN VK22 600x1400

Viessmann grzejnik PLAN VK22 600x1400
Stalowe grzejniki płytowe ze swoim neutralnym wzornictwem dobrze prezentują się zarówno w...

Grzejniki łazienkowe

Grzejniki łazienkowe
Grzejniki łazienkowe o konstrukcji drabinkowej nie tylko zapewniają przyjemne ciepło, ale również...
Zobacz produkty: