Wizyt: 477

VASCO Group Sp. z o.o.

Grzejniki dekoracyjne

Telefon 76 850 83 95
E-mail sprzedaz@vasco.eu

Adres Jaworzyńska 295 , 59-220 Legnica

VASCO Group to globalny dostawca kompleksowych rozwiązań marek BRUGMAN i VASCO z dziedziny ogrzewania i wentylacji, ze szczególnym uwzględnieniem zastosowań w budynkach mieszkalnych. Jest wiodącym producentem ekskluzywnych grzejników dekoracyjnych, grzejników łazienkowych, systemów wentylacyjnych oraz inteligentnych systemów zarządzania ogrzewaniem i rekuperacją w domach, gwarantując idealną synergię między komfortem, estetyką,... Czytaj dalej

VASCO Group to globalny dostawca kompleksowych rozwiązań marek BRUGMAN i VASCO z dziedziny ogrzewania i wentylacji, ze szczególnym uwzględnieniem zastosowań w budynkach mieszkalnych. Jest wiodącym producentem ekskluzywnych grzejników dekoracyjnych, grzejników łazienkowych, systemów wentylacyjnych oraz inteligentnych systemów zarządzania ogrzewaniem i rekuperacją w domach, gwarantując idealną synergię między komfortem, estetyką, zdrowiem i ekologią.

Grzjniki Vasco w pokoju i łazience

VASCO od lat konsekwentnie projektuje grzejniki dekoracyjne jako innowacyjne produkty w stylu minimalistycznym, często wykorzystując proste, geometryczne formy tak, aby były łatwe do zintegrowania w architekturze nowoczesnych i klasycznych wnętrz.

Grzejnik Vasco nie ma zbędnych detali. W naturalnym wzornictwie łączy wydajność i funkcjonalność. Stylowy, piękny i czysty w wyglądzie, dotyku i wrażeniu. Autentyczność to standard przez cały proces opracowywania produktu. Ciągłej pracy nad nowoczesnymi projektami firma Vasco zawdzięcza otrzymanie wielu ważnychnagród międzynarodowych.

Systemy wentylacyjne VASCO SILENT VENTILATION są wynikiem wieloletnich badań i rozwoju. Zapewniają one optymalną kontrolę jakości powietrza w każdym obszarze życia i pracy. Ciche i gwarantujące maksymalną oszczędność energii.

Zupełnie nowy system VASCO Climate Control przynosi pełną integrację kontroli ogrzewania i wentylacji domu. Działanie rekuperatora, ogrzewania podłogowego i grzejników może być zarządzane przez jeden system sterowany smartfonem. Kolekcja grzejników marki Brugman obejmuje z kolei proste i wydajne modele o dopracowanym wzornictwie.

Marka Brugman to synonim innowacji i wydajnej technologii grzewczej. Brugman oferuje pełen asortyment precyzyjnie zaprojektowanych i solidnie wyprodukowanych grzejników panelowych i dekoracyjnych do wszystkich zastosowań w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych.

ZALETY GRZEJNIKÓW VASCO

Dzięki zastosowaniu stali wysokogatunkowej, optymalnego lakieru i powłoki ochronnej VASCO udziela swoim klientom aż 10-letniej gwarancji na wszystkie produkty ze swojego asortymentu. Produkty BRUGMAN i VASCO to gwarancja niezawodności i trwałych rozwiązań grzewczych, które służyć będą przez długie lata. Każdy z nich to perełka techniki i designu: praktyczne, pięknie wykończone i idealnie odnajdujące się zarówno w nowym budownictwie, jak w obiektach remontowanych.

NOWOŚCI GRZEJNIKOWE VASCO

  • GRZEJNIKI MONO BEAMS & BRYCE

Grzejniki Beams i Bryce w wersji MONO to pojedyncze profile aluminiowe o szerokości 150 mm, które można zestawiać ze sobą w dowolny sposób: l 1 lub 2 lub 3 grzejniki razem lub osobno, l BRYCE lub BEAMS, albo oba te typy w jednym zestawianiu, l wyżej, niżej lub na tym samym poziomie, l o tych samych lub różnych wysokościach, l w tej samej lub różnej kolorystce.

Grzejnik BEAMS charakteryzuje się całkowicie nieskazitelną, płaską powierzchnią, natomiast faktura powierzchni grzejnika BRYCE to szereg głębokich rowków ułożonych gęsto obok siebie, co w konsekwencji, w zależności od pory dnia i światła, tworzy figlarny i niepowtarzalny wzór. Równie istotną zaletą tych grzejników co wygląd i możliwości konfiguracji, jest sposób ich montażu do instalacji. Kolektory i zawieszenia oraz przyłącza zostały całkowicie ukryte.

  • NIVA BATH

Grzejnik NIVA to jeden z najbardziej rewolucyjnych grzejników – prostopadłościan wykonany z wielką perfekcją i finezją. Tym razem prosta bryła grzejnika, o idealnie płaskiej płycie przedniej, została odsunięta od ściany na 325 mm. Zapewniło to doskonałą przestrzeń z tył grzejnika, dzięki której uzyskaliśmy miejsce na półki na ręczniki oraz wieszak na ubrania. Tak powstała NIVA BATH. NIVA BATH dostępna jest aż w 55 kolorach. Półki standardowo dostarczane są w kolorze czarnym, ale opcjonalnie możliwe jest zamówienie ich również w kolorze białym.

Zwiń

Grzejniki MINI, BRUGMAN

Grzejniki MINI, BRUGMAN
Kolekcja Mini została zaprojektowana specjalnie dla przestrzeni mieszkalnych i biurowych...

Grzejnik CARRE, VASCO

Grzejnik CARRE, VASCO
Ikona w świecie grzejników. Specjalnie dla modelu Carré firma Vasco opracowała całkowicie nowy...

Grzejnik BRYCE PLUS, VASCO

Grzejnik BRYCE PLUS, VASCO
BRYCE PLUS jest grzejnikiem jest skonstruowanym z aluminium. Jego płyta czołowa stanowi...

Grzejniki łazienkowe VASCO z dmuchawą

Grzejniki łazienkowe VASCO z dmuchawą
Oprócz dobrze znanego wachlarza grzejników elektrycznych firma Vasco opracowała serię...

Grzejnik ARCHE, VASCO

Grzejnik ARCHE, VASCO
Jedyny w swoim rodzaju koncept. Rurki tworzą jedną, bezspoinową i płaską strukturę. W całość...

Grzejnik ONI, VASCO

Grzejnik ONI, VASCO
Cieniutki, eteryczny, cudownie ciepły. Grzejnik Vasco Oni poszerza granice wzornictwa. Miedzianą...

Grzejniki VERTI, BRUGMAN

Grzejniki VERTI, BRUGMAN
Kolekcja grzejników VERTI została zaprojektowana specjalnie do pomieszczeń, w których zbyt mała...

Grzejniki VK-UNIVERSAL, BRUGMAN

Grzejniki VK-UNIVERSAL, BRUGMAN
Uniwersalny grzejnik płytowy, wykończony elegancką zaokrągloną kratką – osłoną górną i panelami...

Grzejniki BATHLINE BA, VASCO

Grzejniki BATHLINE BA, VASCO
Ten projekt łączy formę z wydajnością w unikalny sposób. Surowy, rytmiczny styl pasuje do każdej...
Zobacz produkty: