Designerskie grzejniki w nowoczesnej kuchni

Nowoczesna kuchnia rzadko kiedy stanowi odrębne, zamknięte pomieszczenie. Zwykle połączona jest z jadalnią lub salonem, dzięki czemu nawet niewielkie mieszkanie znacznie zyskuje na przestronności.  Tzw. "otwarta kuchnia" jest ważnym elementem strefy dziennej, w której w równym stopniu liczy się wygoda i styl. Reprezentacyjny charakter tego pomieszczenia możemy podkreślić na wiele sposobów, w roli praktycznej dekoracji kuchennego wnętrza doskonale odnajdą się designerskie grzejniki, jakie znajdziemy w ofercie marki Purmo.
Designerskie grzejniki w nowoczesnej kuchni

Jak zatrzymać ciepło w mieszkaniu?

Nawet najpiękniej urządzone wnętrze nie będzie prawdziwie komfortowe, jeżeli nie zadbamy w nim o odpowiednią temperaturę. Wybierając źródło ciepła dla naszego salonu czy sypialni, nie zapominajmy, że obok mocy grzejników, pod uwagę należy wziąć także ich rozmieszczenie.
Jak zatrzymać ciepło w mieszkaniu?

Jak zapewnić komfortową temperaturę w pomieszczeniu o każdej porze roku?

Wraz z rozpoczęciem sezonu wiosenno-letniego, nadszedł czas na liftingi wnętrz i generalne remonty. Jeżeli mamy w planach wymianę grzejników, warto zastanowić się nad rozwiązaniem gwarantującym komfort cieplny zarówno w chłodne, jak i gorące dni. Klimakonwektor VIDO z portfolio Purmo to propozycja, dzięki której zadbamy o optymalną temperaturę w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych przez cały rok.
Jak zapewnić komfortową temperaturę w pomieszczeniu o każdej porze roku?

Pokój dziecięcy - ciepło i bezpiecznie!

W jaki sposób urządzić pokój dla dziecka, aby zapewnić mu optymalne warunki do rozwoju? Finezyjny wystrój wnętrza oraz przemyślany układ pomieszczenia to za mało. Równie istotna jest komfortowa temperatura.
Pokój dziecięcy - ciepło i bezpiecznie!

Nowy grzejnik do nowej łazienki

Remont łazienki to kosztowne przedsięwzięcie, którego podejmujemy się zazwyczaj raz na kilkanaście lat. Aby nakłady czasowe i finansowe, jakie w związku z nim ponosimy, nie okazały się daremną inwestycją, warto zdecydować się na najlepsze rozwiązania na każdym etapie prac, począwszy od izolacji przeciwwilgociowej, a na doborze najwyższej jakości elementów wyposażenia skończywszy. Bogata oferta niezawodnych grzejników łazienkowych Purmo obejmuje zarówno modele, które doskonale sprawdzą się w neutralnie urządzonej łazience rodzinnej, jak i takie, które dodadzą nutę niepowtarzalności i ekstrawagancji łazience gościnnej lub indywidualnej.
Nowy grzejnik do nowej łazienki