Wizyt: 31741

Eaton Electric

Szafki i aparatura zabezpieczająca firmy Moeller do stosowania w budownictwie mieszkaniowym

Telefon 58 554 79 00, 10
Faks 58 554 79 09, 19
E-mail pl-gdansk@eaton.com, pl-warszawa@eaton.com

Adres Galaktyczna 30 , 80-299 Gdańsk

Firma Eaton Moeller jest znanym producentem nowoczesnej aparatury zabezpieczającej, która chroni instalacje elektryczne i urządzenia przed skutkami zwarć oraz przeciążeń w szerokim zakresie prądów znamionowych. Aparatura ta znajduje zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i użyteczności publicznej, a także w przemyśle. Oferowane serie wyłączników charakteryzują się szerokim zakresem prądów znamionowych i charakterystyk... Czytaj dalej

Firma Eaton Moeller jest znanym producentem nowoczesnej aparatury zabezpieczającej, która chroni instalacje elektryczne i urządzenia przed skutkami zwarć oraz przeciążeń w szerokim zakresie prądów znamionowych. Aparatura ta znajduje zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i użyteczności publicznej, a także w przemyśle. Oferowane serie wyłączników charakteryzują się szerokim zakresem prądów znamionowych i charakterystyk wyzwalania. Aparaty zabezpieczające firmy Eaton Moeller o budowie modułowej posiadają wygodny system zacisków windowych, który zapewnia solidne przymocowanie przewodów łączeniowych. Dopasowane są do szybkiego montażu na szynę standardową TS 35 mm. Wszystkie oferowane przez firmę wyłączniki posiadają bogaty osprzęt dodatkowy tj. styki pomocnicze, wyzwalacze oraz obudowy. Poszczególne aparaty dopasowane są do siebie poprzez kontur i nowoczesny wygląd zewnętrzny. 

W zakresie ochrony przeciwprzepięciowej firma Eaton Moeller oferuje pełną gamę ograniczników przepięć klas B (I), B+C (I+II), C (II) oraz D (III) , dzięki czemu możliwe jest kompleksowe zabezpieczenie budynku przed skutkami bezpośredniego uderzenia pioruna, przepięciami łączeniowymi, a także zapewnienie ochrony dla najbardziej wrażliwych urządzeń. Ograniczniki klasy D dostępne są w wykonaniu do montażu w puszkach podtynkowych, na szynę lub jako odbiorniki przenośne dołączane do gniazdek elektrycznych.

Z myślą o budownictwie mieszkaniowym, oferowane są szafki KLV do zabudowy aparaturą modułową. Są to szafki podtynkowe, które znakomicie nadają się do montażu w ścianach gipsowych. Oferowane są szafki z drzwiami metalowymi w kolorze białym, w wykonaniu płaskim oraz super płaskim z zamkiem obrotowym, który może być zastąpiony zamkiem z kluczykiem.

Szafki KLV są znakomitym rozwiązaniem do zastosowania wszędzie tam, gdzie oprócz przemyślanych rozwiązań do montażu aparatów elektrycznych, duże znaczenie ma estetyka wykonania. Duża gama szafek wraz z niezbędnymi akcesoriami pozwala na dobór odpowiedniego rozwiązania do konkretnych potrzeb.

 

INFORMACJE DODATKOWE

Kraj produkcji: kraje Europy

Dystrybucja: w sprzedaży hurtowej i detalicznej przez sieć dystrybutorów

Usługi: doradztwo techniczne, bezpłatne szkolenia

Pozostała oferta: bezprzewodowy system sterowania Xcomfort, styczniki instalacyjne, przekaźniki instalacyjne i impulsowe, zegary sterownicze, liczniki energii elektrycznej, wyłączniki silnikowe, wyłączniki nadprądowe selektywne, lampki, przyciski; ponadto: szafki rozdzielcze, rozdzielnice systemu Profi+ , szafy sieciowe 19”

Szafki i aparatura zabezpieczająca firmy Moeller do stosowania w budownictwie mieszkaniowym

Cennik

cennik

Uwaga! Zakres oferty i ceny mogą ulec zmianie.

Zwiń

SPB-12/280

SPB-12/280
Jest to kombinacja ogranicznika przepięć klasy B i C, z zastosowaniem warystorów w jednym...

CKN6

CKN6
Wyłączniki nadprądowe z modułem różnicowoprądowym, dedykowane do zastosowania w budownictwie...

CLS6

CLS6
Seria wyłączników nadprądowych dedykowanych do zastosowania w budownictwie...

CFI6

CFI6
Seria wyłączników różnicowoprądowych dedykowanych do zastosowania w budownictwie...

SPC-S

SPC-S
Jest to ogranicznik przepięć klasy C wykonany w oparciu o technologię...

Szafki podtynkowe KLV

Szafki podtynkowe KLV
Jest to seria szafek podtynkowych z drzwiami metalowymi do zabudowania aparaturą...

SPD-STC klasy D(III)

SPD-STC klasy D(III)
Jest to przenośny ogranicznik przepięć dołączany do gniazdka elektrycznego w celu zapewnienia...

Szafki natynkowe BC-A

Szafki natynkowe BC-A
Jest to seria szafek natynkowych przeznaczonych do zabudowy aparaturą modułową. Opis:Szafki BC-A...
Zobacz produkty: