Wizyt: 6456

LEDVANCE Sp. z.o.o.

Oprawy oświetleniowe LED

Telefon 22 550 23 00
Faks 22 550 23 19

Adres Klimczaka 1, klatka E , 02-797 Warszawa

Znakomite parametry, nowoczesny design, solidne materiały, niższa energochłonność – tak w skrócie można scharakteryzować oprawy LED marki LEDVANCE. Bogate portfolio spełnia potrzeby oświetleniowe praktycznie wszystkich obszarów. ... Czytaj dalej

Znakomite parametry, nowoczesny design, solidne materiały, niższa energochłonność – tak w skrócie można scharakteryzować oprawy LED marki LEDVANCE. Bogate portfolio spełnia potrzeby oświetleniowe praktycznie wszystkich obszarów.

Pokój z oświetleniem Ledvance

 

Asortyment LEDVANCE to szeroka gama produktów przeznaczonych do różnych zastosowań. Znajdziemy w nim zarówno oprawy do oświetlenia wewnętrznego, zewnętrznego, jak i przemysłowego. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii wszystkie produkty cechuje wysoka skuteczność świetlna, wydajność, oszczędności w kosztach eksploatacji oświetlenia oraz trwałość od 30 do 50 tys. godzin. W zależności od modelu, producent udziela na oprawy od 3 do nawet 5 lat gwarancji.

LEDVANCE Do zadań specjalnych

W obszarach przemysłowych oświetlenie ma zasadnicze znaczenie dla bezpieczeństwa i wydajności. Odpowiednio dobrane oprawy pomagają zwiększyć koncentrację, wyeliminować błędy i poprawić efektywność. Ale ten sektor stawia przed oświetleniem również inne wyzwania. Oprawy w takich obiektach muszą działać niezawodnie nawet w najtrudniejszych warunkach i spełniać najwyższe wymagania, jeśli chodzi o energooszczędność. W wysokich pomieszczeniach, takich jak magazyny, fabryki i centra logistyczne sprawdzą się inteligentne oprawy LED – High Bay DALI. Można je połączyć z zewnętrznymi czujnikami obecności osób i światła. High Bay DALI w wersji CLO, która wytwarza stały strumień świetlny przez cały okres eksploatacji (L 100), dzięki czemu może pozwolić zaoszczędzić do 90% wydatków na energię elektryczną. Trwałość oprawy to ponad 50 tys. godzin. Oprawy przystosowane są do pracy w ekstremalnych temperaturach otoczenia od -30°C do +50°C. W fabrykach, przemyśle spożywczym czy w kuchniach niezbędne jest zastosowanie opraw odpornych na wilgoć i unoszące się w powietrzu pozostałości oleju, gazów, pyłu i detergentów. Oprawy LEDVANCE Damp Proof Special z klasą ochrony IP69K można czyścić nawet przy użyciu myjki wysokociśnieniowej – dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tworzywa PMMA w połączeniu z pokrywami ze stali nierdzewnej. Atrakcyjne wizualnie liniowe oprawy są wyjątkowo wydajne energetycznie, a ich skuteczność świetlna wynosi 150 lm/W. Instalacja jest bardzo prosta, ponieważ oprawy LED są okablowane fabrycznie, a montaż odbywa się bez użycia narzędzi, za pomocą prostych zacisków.

Ważny detal LEDVANCE

Nikogo nie trzeba przekonywać, że optymalne oświetlenie w sklepach detalicznych pełni znaczącą rolę na wielu płaszczyznach – począwszy od tworzenia relaksującej atmosfery, aż po ekspozycję towarów w najlepszy możliwy sposób. Tracklight Spot firmy LEDVANCE to niezwykle kompaktowa rodzina reflektorów punktowych LED do powszechnie stosowanych montażowych szyn  trójfazowych. Opracowano trzy różne rozmiary opraw, w których mieszczą się reflektory o mocach 25, 35 lub 55 W. W obudowie oprawy umieszczone jest urządzenie sterujące. Aby uzyskać pożądane efekty, odbłyśnik oprawy można regulować w zakresie 15, 24 oraz 38°. Ponadto aluminiowe odbłyśniki z czarnym pierścieniem zapewniają wysoki stopień redukcji olśnienia (UGR <16), a wskaźnik oddawania barw to Ra >90. Dzięki połączeniu bagnetowemu i prostej przyssawce reflektory można łatwo wymienić. Oprawy dostępne są z obudową w kolorze matowej bieli, matowej czerni lub szarego betonu. Oprawy Downlight Comfort LED nadają się do podstawowego oświetlenia w sklepach o dowolnej powierzchni. Stanowią bezpośredni zamiennik opraw do świetlówek typu downlight (1x18 W, 2x18 W, 2x26 W). Mały przełącznik z tyłu oprawy umożliwia wybranie preferowanej barwy światła spośród trzech – 3000, 4000 lub 5700 K, a zacisk do szybkiego łączenia oszczędza czas podczas instalacji. Zastosowanie Downlight Komfort może przynieść do 60% oszczędności energii w porównaniu z oprawami w technologii tradycyjnej. Dzięki klasie ochrony IP54 oprawa Downlight Comfort może być stosowana w łazienkach, kuchniach i w zadaszonych strefach zewnętrznych.

Nowy, elastyczny LEDowy system TruSys oferuje jednolite i energooszczędne oświetlenie towarów i korytarzy w supermarketach. Na rozwiązanie składają się szyny montażowe i płaskie liniowe oprawy, które można łatwo umieścić na miejscu za pomocą zatrzasku – jako ciągłą lub przerywaną linię świetlną. Dzięki temu, że uchwyty montażowe wpuszczono w szyny są one prawie niewidoczne z zewnątrz, co poprawia estetykę systemu TruSys. Możliwość uzyskania różnych kątów rozsyłu światła, dzięki specjalnym soczewkom, to kolejny atut oprawy. Na przykład szeroki kąt rozsyłu światła pozwoli na równomierne oświetlenie niskich pomieszczeń. Z kolei wąski sprawdzi się w wysokich pomieszczeniach – jak magazyny wysokiego składowania.

Światło LEDVANCE w roli gospodarza

Dobre oświetlenie wpływa na nastrój i ma istotne znaczenie dla komfortu gości i personelu w przestrzeniach hotelowych. Dekoracyjny, kwadratowy reflektor Spot Square o niezwykle wąskiej ramie może być stosowany jako bezpośredni zamiennik konwencjonalnych halogenowych reflektorów punktowych (75 W). W porównaniu z produktami wykorzystującymi standardowe technologie, zastosowanie Spot Square może przynieść nawet do 90% oszczędności energii. Głowica oprawy jest regulowana w zakresie +/-25°, a kąt rozsyłu światła wynosi 30°. Temperatura barwowa emitowanego światła to 3000 K. Spot Square ma trwałość do 50 tys. godzin. LEDVANCE udziela na produkt 5-letniej gwarancji.

Światło LEDVANCE w biurze

Oprócz redukcji kosztów eksploatacji, system oświetleniowy dla biur musi spełniać przede wszystkim liczne normy, dyrektywy, przepisy BHP. Kluczowe wymagania obejmują przede wszystkim eliminację olśnienia do pracy na stanowiskach z monitorami, wysoką równomierność oświetlenia i odpowiednie natężenie oświetlenia. Nowa oprawa LEDVANCE Panel LED Direct/Indirect idealnie nadaje się do tych specyficznych wymagań. Kieruje 70% światła bezpośrednio w miejsce pracy i 30% światła pośrednio na potrzeby oświetlenia ogólnego. Oprawa o grubości zaledwie jednego centymetra wyróżnia się nowoczesnym designem, wykończona jest aluminiową ramką i ma zaokrąglone krawędzie. Mikropryzmatyczna obudowa z wysokiej jakości tworzywa PMMA zapewnia wskaźnik olśnienia o wartości mniejszej niż 19 (UGR <19). Skuteczność świetlna oprawy to 110 lm/W, a trwałość może wynieść nawet do 50 000 godzin (L80). Sterownik jest umieszczony w uchwycie sufitowym. Oprawa jest również dostępna w opcji z elektronicznym urządzeniem sterującym DALI.

Wysoka jakość światła emitowanego przez rodzinę opraw Linear IndiviLED wynika ze specjalnego układu optycznego. Każda pojedyncza dioda ma swoją własną soczewkę i odbłyśnik, co oznacza bardzo dobre, wolne od olśnienia oświetlenie o wskaźniku UGR <19, a także znakomity rozsył światła. Duża liczba elementów optycznych nadaje oprawom atrakcyjny wygląd. IndiviLED to wąskie oprawy o długości 1,2 m i 1,5 m do montażu powierzchniowego lub zwieszanego, które można stosować niemal wszędzie, a co ważne można je również łączyć, aby stworzyć jednolitą instalację oświetleniową. Zgodnie z wymogami oświetlenia biurowego, wszystkie oprawy zapewniają bezpośrednie światło lub mieszankę światła bezpośredniego i pośredniego. Oprawy mogą być również dostępne w wersjach z czujnikami światła dziennego lub obecności, z interfejsem DALI lub funkcją oświetlenia awaryjnego.

Brzydka pogoda LEDVANCE niestraszna

Oprawy dekoracyjne LEDVANCE Outdoor doskonale nadają się do projektów hotelowych, mieszkalnych, czy oświetlenia obszarów zielonych i parkingów. Dzięki zastosowaniu technologii LED pozwalają na oszczędność energii nawet do 81% w porównaniu do opraw standardowych. Wszystkie produkty tej serii mają stopień ochrony IP54, dzięki czemu są przystosowane do pracy w różnych warunkach pogodowych. Zakres wartości strumienia świetlnego w zależności od modelu lampy może wynosić od 360 do 740 lumenów, a temperatura barwowa wszystkich opraw to 3000 K. Część produktów występuje także z czujnikiem ruchu. Klienci mają do wyboru modele do montażu powierzchniowego (np. Outdoor Facade Edge, Outdoor Facade Updown, Outdoor Facade Belt), a także słupkowe – m.in. Outdoor Facade Lantern, Outdoor Facade Pole.

Zwiń

Lampy LED w kształcie klasycznej żarówki świecowej

Lampy LED w kształcie klasycznej żarówki świecowej
Zamienniki LED wyposażone w technologię domu inteligentnego, możliwość regulacji temperatury...

Lampa HQL 50 W E27

Lampa HQL 50 W E27
Lampy rtęciowe wysokoprężne do otwartych i zamkniętych opraw oświetleniowych

Oprawy LED DOWNLIGHT SET 3x3 W 827

Oprawy LED DOWNLIGHT SET 3x3 W 827
Konsumenckie oprawy LEDKorzyści ze stosowania opraw LED Aż do 90 % oszczędność energii w...

Lampy SMART+ Classic Multicolour (SMART+ ZB CLA60 60 10 W...

Lampy SMART+ Classic Multicolour (SMART+ ZB CLA60 60 10 W E27)
Produkty do systemów sterowania domem inteligentnym, z technologią ZigBeeKorzyści ze stosowania...

Lampy LED w stylu żarówek, z technologią Bluetooth

Lampy LED w stylu żarówek, z technologią Bluetooth
Korzyści ze stosowania żarówek z technologią Bluetooth Lampy wyposażone w innowacyjną...

Świetlówki OSRAM DULUX STICK (D STICK 11 W/2700K 220…240...

Świetlówki OSRAM DULUX STICK (D STICK 11 W/2700K 220…240 V E14)
Świetlówki OSRAM DULUX STICK są kompaktowe zintegrowane z elektronicznym układem...

Świetlówki LUMILUX T5 HE (HE 14 W/830)

Świetlówki LUMILUX T5 HE (HE 14 W/830)
Korzyści ze stosowania świetlówek Ledvance: Dobra ekonomiczność i skuteczność...

Dekoracyjne lampy LED z klasycznymi bańkami

Dekoracyjne lampy LED z klasycznymi bańkami
Kolorowe lampy LED w kształcie klasycznej żarówkiKorzyści ze stosowania produktu Bardzo niskie...

Oprawy dekoracyjne LEDVANCE Outdoor

Oprawy dekoracyjne LEDVANCE Outdoor
Doskonale nadają się do projektów hotelowych, mieszkalnych, czy oświetlenia obszarów zielonych i...

Oprawa LEDVANCE Panel LED Direct/Indirect

Oprawa LEDVANCE Panel LED Direct/Indirect
Nowa oprawa LEDVANCE Panel LED Direct/Indirect idealnie nadaje się do tych specyficznych wymagań....

Reflektorowe Lampy LED

Reflektorowe Lampy LED
Lampy LED PAR16 zamienniki żarówek reflektorowych wyposażone są w technologię "smart home" z...

Żarówka HALOGEN CLASSIC A

Żarówka HALOGEN CLASSIC A
Żarówki halogenowe, kształt klasycznej żarówki.
Zobacz produkty: