Wizyt: 65213

Izolacja Matizol

Papy asfaltowe do pokryć dachowych, gonty bitumiczne

Telefon 71 78 38 301, 71 78 38 322
Faks 71 78 38 300, 71 78 38 310
E-mail scc@selena.pl

Adres Wyścigowa 56 E , 53-012 Wrocław

Matizol to marka pap i gontów bitumicznych, pod którą Selena SA oferuje pełen asortyment pap stosowanych w budownictwie oraz bogaty asortyment gontów bitumicznych. Grupa Selena, globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej, jest jednym z trzech największych światowych producentów piany poliuretanowej używanej do montażu okien i drzwi. W swojej ofercie posiada piany, uszczelniacze, kleje, produkty do hydroizolacji, pokryć... Czytaj dalej

Matizol to marka pap i gontów bitumicznych, pod którą Selena SA oferuje pełen asortyment pap stosowanych w budownictwie oraz bogaty asortyment gontów bitumicznych.

Grupa Selena, globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej, jest jednym z trzech największych światowych producentów piany poliuretanowej używanej do montażu okien i drzwi. W swojej ofercie posiada piany, uszczelniacze, kleje, produkty do hydroizolacji, pokryć dachowych, systemy ociepleń, zamocowania oraz produkty komplementarne.

W skład Grupy wchodzi 30 spółek w 18 krajach na całym świecie, zlokalizowanych w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Działania handlowe prowadzone są na 4 kontynentach, co pozwala realizować zamówienia na rynkach w ponad 70 państwach.

Selena oferuje szeroką gamę produktów przeznaczonych zarówno dla: profesjonalnych wykonawców – do prac remontowych i wykończeniowych, budynków mieszkalnych, biurowych i przemysłowych, użytkowników indywidualnych – do drobnych napraw i remontów w gospodarstwach domowych.

Oferta Matizolu to papy termozgrzewalne, modyfikowane elastomerem SBS oraz tradycyjne, spełniające najwyższe wymagania jakościowe oraz kryteria zastosowań w hydroizolacji obiektów.

Oferta zawiera papy do pokryć dachowych montowanych na wszystkich rodzajach podłoży, a także papy specjalistyczne montowane w szczególnych warunkach eksploatacji, gdzie parametry innych pap są niewystarczające.

Papy asfaltowe to sprawdzony i niezawodny materiał izolacyjny do hydroizolacji fundamentów i pokryć dachowych. Na obecnym poziomie technologii pokryć dachowych papy są niezastąpione. Elastyczność, parametry wytrzymałościowe osnowy ułatwiają wykonanie obróbek dekarskich skutecznych i trwałych w eksploatacji. Wraz z rosnącymi potrzebami dynamicznie rozwijającego się budownictwa, na rynku materiałów pokryciowych i hydroizolacyjnych – następują duże zmiany, zwłaszcza w kategoriach jakościowych.

Pod marką Matizol do obrotu i stosowania wchodzą najnowsze generacje produktów oraz systemy zastosowań, gwarantujących wysoką jakość i trwałość hydroizolacji. Papy profilowane Super Montaż są nową generacją pap asfaltowych na rynku materiałów budowlanych, pozwalającymi w procesie aplikacji efektywniej wykorzystać energię i skrócić czas ich montażu, co dla inwestora oznacza wymierne oszczędności kosztowe.

Zwiń

PAPA ASFALTOWA TRADYCYJNA PV/64

PAPA ASFALTOWA TRADYCYJNA PV/64
Papa asfaltowa tradycyjna PV/64 o wymiarach 20 m x 1,0 m x  1,9 mm wykonana...

PAPA ASFALTOWA WELPLAST

PAPA ASFALTOWA WELPLAST
Papa asfaltowa zgrzewalna Welplast PV60S35 o wymiarach 10 m x 1 m x 3,5 mm...

PAPA ASFALTOWA GORBIT SUPER WZ

PAPA ASFALTOWA GORBIT SUPER WZ
Papa asfaltowa zgrzewalna Gorbit Super WZ PYE PV150 S48 o wymiarach 5 m x 1 m x...

PAPA ASFALTOWA GORBIT STANDARD PZ

PAPA ASFALTOWA GORBIT STANDARD PZ
Papa asfaltowa zgrzewalna Gorbit Standard PZ PYE PV140 S40 o wymiarach 7,5 m x 1 m x...

PAPA ASFALTOWA WELPLAST SUPER

PAPA ASFALTOWA WELPLAST SUPER
Papa asfaltowa zgrzewalna Welplast Super WV60 PYE S42 o wymiarach 7,5 m x 1 m x...

PAPA ASFALTOWA GORDACH EXTRA WZ

PAPA ASFALTOWA GORDACH EXTRA WZ
Papa asfaltowa zgrzewalna Gordach Extra WZ PYE PV200 S52 o wymiarach 5 m x 1 m x...

PAPA ASFALTOWA GORDACH STANDARD WZ

PAPA ASFALTOWA GORDACH STANDARD WZ
Papa asfaltowa zgrzewalna Gordach Standard WZ PYE PV200 S5 o wymiarach 5 m x 1 m x...

PAPA ASFALTOWA GORDACH MONO WZM

PAPA ASFALTOWA GORDACH MONO WZM
Papa asfaltowa zgrzewalna Gordach Mono WZM PYE PV250 S52 o wymiarach 5 m x 1 m x...

PAPA ASFALTOWA W/400

PAPA ASFALTOWA W/400
Papa asfaltowa W/400 o wymiarach 15 m x 1 m x 2,8 mm wykonana jest na osnowie...
Zobacz produkty: