Wizyt: 14371

POZ BRUK Sp. z o.o. Sp. J.

Stropy

Telefon 61 814 45 00
E-mail info@pozbruk.pl

Adres ul. Poznańska 43, Sobota , 62-090 Rokietnica

Stawiamy na jakość – to słowa, które w niezwykle prosty sposób podsumowują ponad ćwierć wieku działalności produkcyjno-biznesowej POZBRUK. Przez lata stały się one podstawą w podejmowaniu wszelkich działań związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa. Począwszy od doboru personelu, poprzez stworzenie nowoczesnego zaplecza technologicznego i przygotowaniu koncepcji niepowtarzalnego produktu, po profesjonalną obsługę... Czytaj dalej

Stawiamy na jakość – to słowa, które w niezwykle prosty sposób podsumowują ponad ćwierć wieku działalności produkcyjno-biznesowej POZBRUK. Przez lata stały się one podstawą w podejmowaniu wszelkich działań związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa. Począwszy od doboru personelu, poprzez stworzenie nowoczesnego zaplecza technologicznego i przygotowaniu koncepcji niepowtarzalnego produktu, po profesjonalną obsługę klienta.

Nacisk na najwyższą jakość zaowocował stworzeniem silnej i konkurencyjnej marki POZBRUK, wyróżniających się produktów, a ostatecznie budową niepodważalnego zaufania wśród klientów - nie tylko w Wielkopolsce, ale również innych regionach kraju. Zaufania, które jest dla nas najważniejszą wartością.

Dziś, przyjęta przed laty filozofia jakościowa, uzupełniana jest z powodzeniem o niezwykle istotny w funkcjonowaniu współczesnego przedsiębiorstwa element – innowacyjność. To ważne połączenie w bezpośredni sposób przyczynia się nie tylko do wzmocnienia wizerunku  POZBRUK, jako lidera branży, ale przede wszystkim wizerunku marki godnej zaufania, poprzez spełnianie nawet najbardziej restrykcyjnych wymagań.

30 lat tradycji przedsiębiorstwa zobowiązuje. Wprowadzony w 2011 roku program wyścigu o najwyższą jakość ma na celu wyznaczenie nowej, bezkompromisowej jakości produktów na rynku poprzez zastosowanie najnowocześniejszych dostępnych technologii produkcji i oryginalnych receptur opartych o nanotechnologie.

Zwiń

MSD modułowe ściany dźwiękoizolacyjne

MSD modułowe ściany dźwiękoizolacyjne
Modułowe ściany złożone z gazonów stanowią praktyczne rozwiązanie chroniące przed hałasem...

Pustaki ścienne MUROTHERM

Pustaki ścienne MUROTHERM
Pustaki ścienne MUROTHERM wykonane z betonu na bazie granulatu ceramicznego  przeznaczone są do...

Nadproża strunobetonowe NSB

Nadproża strunobetonowe NSB
Nadproża strunobetonowe NSB oparte o opatentowaną technologię, pozwalają na zaprojektowanie...

Stropy MUROTHERM

Stropy MUROTHERM
Stropy MUROTHERM mogą być stosowane w wielu rozwiązaniach materiałowo - konstrukcyjnych budynków....
Zobacz produkty: