Wizyt: 11416

POLGIPS

Ekologiczne i energooszczdne materiay i systemy budowlane

Telefon 22 835 15 67
Faks 22 835 15 67
E-mail biuro@polgips11.com

Adres Mickiewicz 63 , 01-625 Warszawa

  Firma POLGIPS od ponad 25 lat zajmuje się opracowywaniem energooszczędnych i ekologicznych technologii produkcji i wykonawstwa budowlanego, w których zostało zbudowane tysiące domów. Za znany i ceniony w Polsce i na świecie SYSTEM „R” firma uzyskała liczne najwyższe nagrody państwowe oraz ma za sobą dziesiątki krajowych i światowych targów i wystaw. SYSTEM „R” zastosowany przy budowie domu jednorodzinnego, w... Czytaj dalej

 

Firma POLGIPS od ponad 25 lat zajmuje się opracowywaniem energooszczędnych i ekologicznych technologii produkcji i wykonawstwa budowlanego, w których zostało zbudowane tysiące domów. Za znany i ceniony w Polsce i na świecie SYSTEM „R” firma uzyskała liczne najwyższe nagrody państwowe oraz ma za sobą dziesiątki krajowych i światowych targów i wystaw.

SYSTEM „R” zastosowany przy budowie domu jednorodzinnego, w stosunku do innych systemów budownictwa, umożliwia uzyskanie ponad 10 m2 dodatkowej powierzchni o wartości 40 tysięcy złotych, a montaż i wykończenie ścian okazuje się tańsze o 20 tysięcy złotych, co konkretnie przesądza o bezinwestycyjnym uzyskaniu ścian zewnętrznych i wewnętrznych na etapie podejmowania decyzji o budowie domu.

Cieńsze ściany, rewelacyjnie izolacyjne i akumulacyjne, ciepłe zimą, chłodne w upalne dni lata, oszczędzają użytkownikom rocznie do 6000 złotych, a w perspektywie lat pięćdziesięciu zapewne ponad 300 tysięcy – to drugi ekonomiczny atut tej super energooszczędnej technologii.

Trzecim niewymiernym ale jakże ważnym atutem, jest bezpieczeństwo gwarantowane użytym do wykonania ścian materiałem o wysokich parametrach wytrzymałościowych spotęgowane żelbetowym szkieletem monolitycznie związanym z fundamentem i więźbą dachową, mające trzygodzinną odporność ogniową – te nadzwyczajne rozwiązania techniczne są gwarantem najwyższego bezpieczeństwa przeciw niezapowiedzianym żywiołom takim jak huragan czy ogień, niweczących dorobek życia a czasem i życie.

Wykluczenie jakichkolwiek wad tego systemu budownictwa wspierane jest naturalną zdolnością korzystnej dla zdrowia regulacji temperatury i wilgotności o każdej porze roku, przez paroprzepuszczalne ściany działające odpowiednio jak pompa ssąco-tłocząca. Dopowiedzmy: ściany o najniższym stężeniu radu, toru i potasu, a więc i w tym aspekcie najzdrowsze z najzdrowszych.

Obecnie POLGIPS przystępuje do wdrożenia technologii produkcji i wykonawstwa budowlanego pod nazwą „R” SYSTEM, stanowiącego istotnie zmodernizowane dotychczasowe rozwiązania umożliwiające realizację superkomfortowych, bezpiecznych, zeroenegetycznych i plusenergetycznych domów/mieszkań w nadzwyczaj konkurencyjnych cenach. Szczegółowe informacje z wdrażania w Polsce i świecie tej ultranowoczesnej technologii będziemy Państwu przekazywać w kolejnych publikacjach.

Ekologiczne i energooszczędne materiały i systemy budowlane

Zwiń

Elementy systemu R

Elementy systemu R
Belki nadprożowe i wieńce formuje się w wieńcowych kształtkach gipsowych po zamontowaniu...
Zobacz produkty: