Filmy

PRZECHOWALNIA ZIEMNIAKÓW TRWAŁOŚĆ I JAKOŚĆ IZOLACJI W SYSTEMIE SAAPPUR

Przechowalnie ziemniaków należą do grupy obiektów przechowalniczych które bardzo często wymagają wykonania izolacji metodą natrysku pianki poliuretanowej. Są przynajmniej dwa ważne powody dla których warto wykonać taką izolację : 1- zdecydowana poprawa oporu cieplnego ścian i sufitu, 2- powstrzymanie wysuszania przechowywanych produktów , oraz inne np. opóźnienie fazy kiełkowania, mniejsze ryzyko przemrożenia wsadu, lepsze warunki higieniczne przechowalni, dłuższa żywotność budynku itd.

Zamieszczony film pokazuje w jaki sposób można wykonać izolację przechowalni na ziemniaki, ale też zwraca uwagę na trwałość i jakość izolacji stosowanej przez firmę Saappur. Założeniem naszej firmy jest aby wykonywać izolacje możliwie najskuteczniejsze, dobrej jakości, w wielu miejscach(zastosowaniach) jedynie słuszne. Tak jak zaznaczono w wypowiedzi, izolację wykonaną z pianki poliuretanowej należy chronić przed szkodliwym działaniem słońca ( światła dziennego z uwagi na uv), wówczas przez wiele lat zachowa pierwotną świeżość, i znakomite parametry izolacyjne.
Zapraszamy państwa do współpracy w zakresie izolacji budynków w systemie izolacji natryskowych Saappur System – wysokiej jakości natrysku z pianki poliuretanowej.

Saappur

Saappur

Telefon 22 758 97 24
www.saappur.pl
biuro@saappur.pl