Filmy

IZOLACJA POSADZKI NATRYSK PIANKI W SYSTEMIE SAAPPUR 01

Film przedstawia profesjonalne nakładanie izolacji z pianki poliuretanowej metodą bezpośredniego natrysku na izolowane podłoże. W tym wypadku jest to izolacja posadzki w przechowalni owoców. Na zamieszczonym filmie widać metodykę i estetykę prac izolacyjnych wykonywanych poprzez firmę Saappur.

Prace izolacyjne natryskowe to prawdziwe "rękodzielnictwo', gdzie jakość, skuteczność izolacyjna - efekt końcowy prac jest wynikiem wieloletniego doświadczenia zawodowego osób wykonujących usługę izolacyjną. Film zmontowaliśmy z powodów komercyjnych aby pokazać Państwu, że usługi wykonywane przez naszą firmę są świadczone na wysokim poziomie technicznym, gwarantującym silne wsparcie Państwa projektów - przedsięwzięć budowlanych. Jeżeli Państwo jesteście zainteresowani usługą izolacji natryskowej z pianki poliuretanowej zapraszamy do współpracy poprzez serwis www.saappur.pl , lub www.saappur.eu

Żywię przekonanie że czas spędzony na oglądanie tego filmiku nie będzie czasem zmarnotrawionym, a wręcz przeciwnie przyniesie Wam wymierne korzyści.
Pozdrawiam Wojciech Samoraj

Saappur

Saappur

Telefon 22 758 97 24
www.saappur.pl
biuro@saappur.pl