Filmy

System SWISS KRONO WALLDESIGN

Kolekcja elementów dekoracyjnych WALLDESIGN jest odpowiedzią na niesłabnące zainteresowanie surowymi materiałami w projektowaniu wnętrz, takimi jak kamień czy beton. Pozwala w prosty i wygodny sposób zaaranżować ściany wedle własnego upodobania, pozostając w zgodzie z najnowszymi trendami. Produkty SWISS KRONO, bazujące na płytach MDF, posiadają głęboką strukturę i dają efekt naturalnego kamienia lub betonu.

W systemie WALLDESIGN mamy do wyboru obsydian, nazywany kamieniem starożytnych Azteków. Dostępne są również szlachetny kwarc czy kalcyt, określany niegdyś przez Wikingów „Słonecznym Kamieniem”. Kolekcję tworzą ponadto pobudzający awenturyn, czyli „kamień szczęścia”, a także aragonit o ciepłej barwie i subtelnej fakturze. Zestaw dopełnia wyciszający celestyn, którego nazwa oznacza „niebo” - komentuje Edyta Matysiak, specjalista ds. marketingu w SWISS KRONO.

W skład zestawu wyrobów systemu SWISS KRONO WALLDESIGN wchodzą:

  • elementy okładzin o nazwie handlowej „SWISS  KRONO WALLDESIGN elementy dekoracyjne”
  • listwy montażowe na bazie płyty SWISS KRONO OSB/3 w formacie 2500/50 mm i gr. 25, 22, 18 i 15 mm
  • aluminiowe profile do wykończenia krawędzi elementów dekoracyjnych WALLDESIGN: profil narożny Z (narożniki zewnętrzne i wewnętrzne o kącie 90°), profil startowy i profil maskujący L
Zobacz produkty: