Filmy

Altax Woskowy – lakierobejca elewacyjna z woskiem pszczelim

Zabezpieczenie dużych elewacji przebiegnie sprawnie i szybko, a przy tym okaże się trwałe, jeśli tylko zostanie użyta Altax Woskowy – Lakierobejca elewacyjna. Ten sam produkt warto wybrać, jeśli zastanawiasz się nad tym, czym pomalować dom z bali lub też kiedy szukasz sposobu na to, czym pomalować podbitkę.

Prezentowana lakierobejca elewacyjna wyróżnia się wśród innych produktów zawartością naturalnego wosku pszczelego. Dzięki niemu powierzchnia drewna zyskuje satynowy wygląd. Dodatkowo wosk pszczeli chroni drewno przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Woskowa lakierobejca do drewna zabezpiecza je także przed grzybami i pleśniami.

Altax Woskowy – Lakierobejca elewacyjna powinna być nakładana na impregnat gruntujący Altax. Przed nałożeniem lakierobejcy należy pamiętać o jej dokładnym wymieszaniu. Malujemy cienko, wzdłuż słojów. Po nałożeniu pierwszej warstwy, należy odczekać jeden dzień, aby móc po raz drugi ją zastosować na tej samej powierzchni.

Już wiesz, jak i czym pomalować dom z bala, elewację, architekturę ogrodową. Opisywany preparat to również propozycja dla tych, którzy chcą, aby lakierobejca do podbitki nie łuszczyła się i nie pękała.