Filmy

Korpus WFU

Korpusy WFU 5" i 10" z uniwersalnym przyłączem to najbardziej zaawansowane technologicznie produkty USTM. Uniwersalne i wymienne przyłącza, błyskawiczna instalacja i zabezpieczenie przed zerwaniem gwintu klosza filtra to tylko niektóre z zalet korpusów serii WFU. Całość produkcji korpusów ma miejsce w Polsce, w zakładzie produkcyjnym USTM w Tomaszowie Maz. na całkowicie nowej linii produkcyjnej.

Korpus WFU 10"Korpusy narurowe WFU przeznaczone są do stosowania jako pojedynczy filtr bezpośrednio na rurze lub jako system filtrów w układzie szeregowym.
Korpus WFU posiada uniwersalne gniazdo przyłączeniowe, które pozwala zastosować dowolne z dostępnych podłączeń w dowolnej konfiguracji:
Przyłącze z gwintem zewnętrznym w rozmiarach: 1/2", 3/4", 1".
Korpus WFU 10"Przyłącze 1/4" do połączeń wtykowych. Np. stosowany w systemach RO.
Łącznik korpusów umożliwiający połączenia szeregowe.

Wymienne przyłącza bardzo łatwo zainstalować w gnieździe przyłączeniowym. Wystarczy wcisnąć przyłącze w gniazdo. Bezpieczeństwo tego połączenia gwarantuje klips zabezpieczający (WF-KLIPS), który zapina się po zainstalowaniu przyłącza. Klips ten ułatwia montaż korpusu w instalacji.

Korpusy WFU wyposażone są w zabezpieczenie przed zbyt mocnym dokręceniem klosza. Pozwala ono na dokładne pozycjonowanie wkładów i zabezpiecza przez odkręceniem się klosza w przypadku częstych uderzeń hydraulicznych.
Niewątpliwą zaletą korpusów WFU jest podwójny O-ring, który gwarantuje doskonałą szczelność filtra w każdych warunkach pracy.
Korpusy WFU zaleca się montować na płytce montażowej (BRU), co zwiększa sztywność instalacji. Płytka montażowa na zatrzask to błyskawiczny montaż i trwałe zamocowanie.
Tuleje prowadzące w głowicy i na dnie klosza korpusów WFU pomagają w prawidłowym pozycjonowaniu wkładu.

Zakup linii produkcyjnej do produkcji korpusów WFU dofinansowany był z środków UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013, Oś priorytetowa III: Gospodarka, Innowacyjność, Przedsiębiorczość. Tytuł projektu: Wzrost konkurencyjności firmy UST-M. Sp.. z o. o. poprzez rozbudowę przedsiębiorstwa polegającą na innowacyjnych zakupach prowadzących do produkcji unikalnego filtra do wody.

UST-M Sp. z o.o.

UST-M Sp. z o.o.

Telefon +48 44 711 11 19
www.ustm.pl
biuro@ustm.pl