Filmy

Montaż podświetlanego sufitu napinanego do sypialni

Sufit napinany stanowi dekoracyjny wystrój sypialni. To nowoczesny sufit podwieszany, nowa forma dekoracji oraz designu. Składa się z dwóch elementów: profilu montażowego oraz rozpiętej między nimi specjalnej powłoce dekoracyjnej zwanej membraną. Profile mocuje się zazwyczaj do ścian lub elementów konstrukcyjnych. W zależności od zamocowania profili uzyskujemy dowolny kształt, dzięki czemu możemy uzyskać niespotykane kształty sufitu.

Sufity napinane gwarantują uzyskanie idealnej gładkości w dowolnej barwie. Podczas montażu pomieszczenie nagrzewa się do temperatury ok.45-50°C i uszytą wcześniej membranę zapina do wcześniej przykręconych profili, a kiedy temperatura spada, sufity napinają się, tworząc idealnie gładką powierzchnię. Sufity napinane można stosować praktycznie we wszystkich typach pomieszczeń - od łazienek, kuchni i pokoi, przez biura i gabinety, baseny, restauracje, centra handlowe. Prostota tego rozwiązania sprawia, że jest ono kosztowo porównywalne z tradycyjnym sufitem podwieszanym. Głównym elementem dekoracyjnym sufitu jest oświetlenie typu Gwieździste niebo lub LED.

Zalety oferowanych przez nas sufitów:

1. Szybki i czysty montaż
2. Gwarancja 10 lat
3. Idealnie równa powierzchnia bez pęknięć i rys.
4. Przy zastosowaniu struktury lustrzanej tworzy efekt szklanej powłoki
5. Brak konieczności okresowego malowania jak tradycyjny sufit
6. Sufit jest odporny na wilgoć, wstrząsy, antystatyczny.
7. Sufit jest nieprzemakalny (zapobiega zalaniu mieszkania przez sąsiada)
8. Umożliwia dostęp do instalacji klimatyzacji, elektrycznej , p.poż. i konserwacji tych urządzeń
9. Bardzo lekki (nie obciąża sufitu)

Spełnia klasyfikację ogniową PN EN ISO 11925-1:2004. Dostępny w ponad 100 kolorach do wyboru oraz co najważniejsze można zamocować dowolne oświetlenie z naszej oferty Dzięki współpracy z instalatorami montujemy sufity w całej Polsce.
Zadzwoń lub wyślij zapytanie i przygotujemy dla ciebie wstępną wycenę sufitu napinanego z oświetleniem. Przepiękne niebo widziane z pozycji Twojego łóżka? To możliwe już teraz, bez wychodzenia z domu.