Filmy

Dobroplast - Montaż okna Skylight

INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA OKNA SKYLIGHT PREMIUM
Tylko poprawnie -- zgodnie z instrukcją zamontowane i użytkowane okno dachowe Skylight będzie gwarancją bezpieczeństwa, funkcjonalności i szczelności. Okno dachowe Skylight jest przeznaczone do montażu na łatach pomiędzy krokwiami. Dostarczane jest do klienta z zamontowanymi kątownikami montażowymi, do których przykręcone są drewniane listwy transportowe ułatwiające wnoszenie okna na miejsce montażu.

Okucia okien dachowych Skylight Premium nie wymagają żadnej konserwacji !
Przed sezonem zimowym można smarować uszczelki silikonem w sprayu. W zależności od potrzeb umycia szyby zewnętrznej należy ustawić uprzednio skrzydło w pozycji odwróconej -- odchylonej o 120 °. Powierzchnia PVC w przeciwieństwie do drewna nie wymaga żadnego zabezpieczania antykorozyjnego. Po zamontowaniu okna zerwać folię ochronną z profili PVC i oblachowania !

Okna dachowe Skylight powstały w oparciu o nowy profil ze zwiększoną ilością komór oraz prostymi krawędziami. Odporny na zabrudzenia, starzenie PVC, niewrażliwy na wilgoć i zmiany temperatury. Utrzymuje doskonałą szczelność dzięki systemowi trzech uszczelek, ponad to profile wypełnione są materiałem izolacyjnym. Okna dachowe Skylight, jako jedne z nielicznych na rynku, dostępne są w okleinach drewnopodobnych, nie wymagają żadnej konserwacji-również okuć.