Filmy

Oświetlenie LED w domu oraz lampy LED RGB do sufitu w pokoju

Wciąż zyskująca swą popularność technologia oświetlenia LED spotykana jest już w coraz większej ilości wnętrz. Na filmie przedstawiono interesującą aranżację pokoju z wykorzystaniem taśm LED RGB oraz inteligentnego sterownika LED RGB. Dekoracja ta została wykonana na suficie oraz na ścianie nad łóżkiem w pokoju.

W domu, oświetlenie LED możemy wykorzystać na wiele sposobów takich jak podświetlanie mebli, półek, oświetlanie sufitów napinanych, tworzenie dekoracji czy nawet jako żarówki LEDowe w lampach LED.

Oświetlenie LED ma bardzo rozbudowaną technologię sterowników. Dzięki inteligentnym sterownikom LED RGB jesteśmy w stanie sterować naszym oświetleniem w domu tak by dopasować je do konkretnego wystroju.

Oświetlenie LED słynie również z swojej energooszczędności, która pozwala nam zaoszczędzić pieniądze na oświetleniu stosując specjalne lampy LED, taśmy czy paski LED RGB. Oświetlenie LED również jest stosowane przez hobbystów do oświetlenia akwariów. Oświetlenie LED w akwarium jest tanim a zarazem mocnym oświetleniem jakie powinno być stosowane do oświetlenia akwarium.

Zarówno taśmy LED RGB jak i inteligentne sterowniki LED RGB oraz odpowiednie zasilacze można nabyć w firmie E-technologia.

Salon Firmowy E-Technologia
ul. Franciszka Kniaźnina 2/u4
31- 637 Kraków
tel.  668 487 285, 882 153 554