Wizyt: 14908

MCM PROJECT Sp. z o.o.

Domy i konstrukcje

Telefon 42 637 20 34
Faks 42 637 20 39
E-mail biuro@mcmproject.pl

Adres Elektronowa 8A , 94-103 Łódź

Jesteśmy firmą z blisko 20-letnim doświadczeniem w budowie hal stalowych. Nasza wiedza, umiejętności i wieloletnia znajomość branży, pozwoliły nam zająć ugruntowaną pozycję na rynku. Pracujemy dla największych krajowych i zagranicznych firm. Dotychczas braliśmy udział w budowie kilkuset hal stalowych o powierzchniach, dochodzących do kilkunastu tysięcy metrów kwadratowych.Naszym Klientom pomagamy w pozyskiwaniu funduszy... Czytaj dalej

Jesteśmy firmą z blisko 20-letnim doświadczeniem w budowie hal stalowych. Nasza wiedza, umiejętności i wieloletnia znajomość branży, pozwoliły nam zająć ugruntowaną pozycję na rynku. Pracujemy dla największych krajowych i zagranicznych firm. Dotychczas braliśmy udział w budowie kilkuset hal stalowych o powierzchniach, dochodzących do kilkunastu tysięcy metrów kwadratowych.

Naszym Klientom pomagamy w pozyskiwaniu funduszy unijnych na projekty inwestycyjne.

Działalność opieramy na wiodących systemach projektowania i budowy hal. Uczestniczymy w doskonaleniu i wdrażaniu zmian do rozwiązań projektowo-wykonawczych, uwzględniając jednocześnie sugestie naszych Klientów.

W procesie budowy hal, każdy etap działań jest niezwykle istotny, gdyż ma on wpływ na efekt końcowy przedsięwzięcia. Dobrze wykonana praca to także satysfakcja naszych Klientów, która ma dla nas pierwszorzędne znaczenie. Nowoczesne rozwiązania techniczne, dbałość o najdrobniejsze szczegóły i cechy użytkowe obiektów to nasze priorytety. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy, służąc wiedzą i wsparciem merytorycznym.

Połączenie doświadczenia i umiejętności, nabytych w trakcie wielu lat działalności firmy, umożliwia nam zaoferowanie Państwu zoptymalizowanych rozwiązań pod względem kosztów realizacji i rozwiązań technicznych. Świadcząc najwyższej jakości usługi, oferując naszą wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie, udowadniamy, iż jesteśmy ekspertami w branży.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

 

Zwiń

Hale magazynowe

Hale magazynowe
Prawidłowe magazynowanie towarów jest niezwykle istotne dla współczesnych przedsiębiorców. Chcąc...

Hale stalowe

Hale stalowe
W naszej ofercie mamy m.in. nowoczesne hale stalowe, których konstrukcja wykonana jest z...

Hale produkcyjne

Hale produkcyjne
Budowa hal produkcyjnych jest procesem skomplikowanym, wymagającym dużej, specjalistycznej wiedzy...

Generalne wykonawstwo

Generalne wykonawstwo
Nasza firma prowadzi kompleksową działalność w branży budownictwa hal stalowych na terenie całej...
Zobacz produkty: