Wizyt: 44210

Stema

Dachówki bitumiczne KATEPAL

Telefon 22 840 32 04, 22 740 30 30
Faks 22 840 62 04
E-mail gonty@stema.pl, stema@stema.pl

Adres Trakt Lubelski 182 , 04-766 Warszawa

STEMA Sp. z o. o. jest firmą z wieloletnią tradycją i marką doskonałego produktu, od 1990 roku jesteśmy obecni na rynku budowlanym.  Strategią firmy STEMA jest świadczenie usług na poziomie pozwalającym spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów przy jednoczesnym zagwarantowaniu najwyższej jakości oferowanych towarów, oraz stosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i technologicznych. Dla... Czytaj dalej

STEMA Sp. z o. o. jest firmą z wieloletnią tradycją i marką doskonałego produktu, od 1990 roku jesteśmy obecni na rynku budowlanym. 

Strategią firmy STEMA jest świadczenie usług na poziomie pozwalającym spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów przy jednoczesnym zagwarantowaniu najwyższej jakości oferowanych towarów, oraz stosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i technologicznych.

Dla doskonalenia oraz systematycznej kontroli przyjętej do realizacji strategii, opracowaliśmy i wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością, zgodny z wymaganiami ISO 9001: 2001.

STEMA jest firmą dynamicznie rozwijającą się, nastawioną na ciągłe zmiany i udoskonalenia. Stworzyliśmy profesjonalną sieć dystrybucji w całym kraju, prowadzimy szkolenia dla dekarzy, zapewniamy inwestorom fachowe porady i doradztwo. 

Swoje działania opieramy na zdobytym przez lata doświadczeniu, wiedzy i kompetencji wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

Staranny dobór produktów do obrotu handlowego pod kątem najwyższej jakości sprzyja satysfakcji i zadowoleniu wszystkich klientów firmy nie tylko w momencie zakupu, ale i w przyszłości.

Misja firmy

"Dostarczanie wysokiej jakości wyrobów, spełniających oczekiwania klientów w całym kraju, przy jednoczesnym zapewnieniu wzrostu i rozwoju firmy oraz ugruntowania marki STEMA na rynku krajowym"

Produkty rekomendowane przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy PSD.

Firma Stema jest członkiem wspierającym Polskie Stowarzyszenie Dekarzy. Od początku istnienia Stowarzyszenia wspólnie dążymy do promowania i podnoszenia rangi zawodu dekarza. Razem z PSD prowadzimy szkolenia dla dekarzy, kursy czeladnicze, warsztaty dla uczniów szkół zawodowych. Specjaliści sztuki dekarskiej, którzy wykonywali dachy z naszych materiałów, oceniają je jako towar najwyższej jakości, spełniający wszelkie parametry technologiczne. Produkty Stemy dostały rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.

Zwiń

Gont bitumiczny 3T

Gont bitumiczny 3T
gont bitumiczny wymiary (dł. × szer. w cm): 100 × 33,6 masa(kg/m2): ok. 10 minimalny kąt...

Gont bitumiczny Rocky

Gont bitumiczny Rocky
gont bitumiczny wymiary (dł. × szer. w cm): 100 × 32 masa (kg/m2): ok. 8,5 minimalny kąt...

Gont bitumiczny Ambient

Gont bitumiczny Ambient
gont bitumiczny wymiary (dł. × szer. w cm): 100 × 34 masa (kg/m2): ok. 11 minimalny kąt...

Kominki wentylacyjne VILPE

Kominki wentylacyjne VILPE
Skuteczność wentylacji naturalnej zależy od bardzo wielu czynników zewnętrznych (temperatury,...

Kominki wentylacyjne - seria E

Kominki wentylacyjne  - seria E
Kominki z cichobieżnym, wysokowydajnym wentylatorem elektrycznym. W wykonaniu dla pokryć z gontów...

Gonty bitumiczne KATEPAL

Gonty bitumiczne KATEPAL
Gonty przeznaczone są do krycia dachów o kącie nachylenia od 12° do 80°, przy kącie nachylenia...

System akcesoriów do gontów KATEPAL

System akcesoriów do gontów KATEPAL
Pasy brzegowo-kalenicowe o wymiarach 250 x 1000 mm dostarczane w paczkach po 20 szt., służą do...

Wywietrzniki połaciowe KTV

Wywietrzniki połaciowe KTV
Wywietrzniki połaciowe KTV w wykonaniu dla pokryć z gontów bitumicznych, blach płaskich i...
Zobacz produkty: