Boryszew – firma z tradycją! W oparciu o wieloletnie doświadczenie oferuje swoim klientom bogaty asortyment produktów, stale utrzymując silną i stabilną pozycję na rynku.Tradycyjnym przedmiotem działalności firmy Boryszew jest produkcja środków pomocniczych do przetwórstwa tworzyw sztucznych (środki chemiczne służące przetwarzaniu polichlorku winylu). Boryszew to jedyny polski producent z ponad pięćdziesięcioletnią... Czytaj dalej

Boryszew – firma z tradycją! W oparciu o wieloletnie doświadczenie oferuje swoim klientom bogaty asortyment produktów, stale utrzymując silną i stabilną pozycję na rynku.

Tradycyjnym przedmiotem działalności firmy Boryszew jest produkcja środków pomocniczych do przetwórstwa tworzyw sztucznych (środki chemiczne służące przetwarzaniu polichlorku winylu). Boryszew to jedyny polski producent z ponad pięćdziesięcioletnią tradycją i doświadczeniem w produkcji płynów niezamarzających do chłodnic samochodowych Borygo®, wytwarzanych na bazie  glikolu monoetylenowego i glikolu monopropylenowego.

Oferta Boryszew to również wyroby skierowane do sektora budowlanego – siding i podsufitka, wykonane z polichlorku winylu oraz drzwi zewnętrzne, wewnątrzklatkowe, techniczne i gospodarcze, a także niezamarzający płyn na bazie glikolu etylenowego do instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych, solarnych, grzewczych i pomp ciepła.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy Boryszew!

Zwiń

Podsufitka dachowa

Podsufitka dachowa
Zastosowanie szybkie i estetyczne wykończenie okapu dachu doskonale sprawdza się w...

System BOR PVC

System BOR PVC
BOR PVC to nowoczesny, estetyczny i łatwy w montażu system rynnowy. Produkowany w dwóch...