Ogrzewanie tradycyjne czy podłogowe?

To pytanie musi sobie postawić każdy inwestor, który planuje budowę energooszczędnego domu. Każde z tych rozwiązań ma swoje plusy i minusy, jednak warto rozważyć wszystkie z nich, bo raz podjęta decyzja jest niemożliwa do zmiany, a sposób ogrzewania ma bezpośredni wpływ na odczucie komfortu cieplnego w pomieszczeniach.
Ogrzewanie tradycyjne czy podłogowe?

Czas na wiosenne porządki! Wyczyść kostkę brukową z Knauf FASSI

Początek wiosny to idealny czas na wyczyszczenie kostki brukowej, która po zimie wymaga odświeżenia. Zwykle takie czyszczenie wystarczy raz na cały sezon. Kostkę brukową szybko i skutecznie wyczyścisz za pomocą środka Knauf Fassi (http://knauf.pl/produkty/knauf-fassi).
Czas na wiosenne porządki! Wyczyść kostkę brukową z Knauf FASSI

Płyty g-k w domu i mieszkaniu

Tradycyjne materiały budowlane nie zawsze mogą sprostać marzeniom o pięknych wnętrzach. Z pomocą przychodzą lekkie materiały budowlane, zwłaszcza konstrukcje z zastosowaniem płyt gipsowo-kartonowych, montowanych na stelażu z profili metalowych lub na konstrukcji drewnianej. Płyty gipsowo-kartonowe Knauf stwarzają inwestorowi wiele możliwości kształtowania przestrzeni domów i mieszkań, tworzenia funkcjonalnych i oryginalnych wnętrz.
Płyty g-k w domu i mieszkaniu