Letnie metamorfozy w naszych domach

Lato to czas, kiedy przyroda mieni się największą liczbą barw. Kwiecista łąka, lazur morza, beż piasku, zachód słońca… Ten wakacyjny klimat powinniśmy czuć również w naszych domach, a więc zanim zasadzimy na balkonie miętę, zmieńmy wystrój pomieszczeń na bardziej trendy. Prawdziwe cuda może zdziałać nawet samo odmalowanie ścian. W doborze odpowiedniego koloru pomocne z pewnością okażą się propozycje kolorystyczne Śnieżki.
Letnie metamorfozy w naszych domach

Odświeżamy pokój dziecka na lato

Gdy nadchodzi upragniony, pełen słońca czerwiec, do wakacji zaczyna się odliczać dni, maluchy marzą, aby opuścić swoje szare pokoje. Nierzadko brakuje w nich bowiem… koloru! A można przecież niewielkim kosztem wprowadzić do nich lato – wystarczy odmalować ściany. Taki prezent na Dzień Dziecka? Czemu nie! Z nowoczesnymi produktami będzie to łatwe, szybkie i przyjemne – z pewnością każdy rodzic poradzi sobie z tym zadaniem na piątkę.
Odświeżamy pokój dziecka na lato

Renowacja przedmiotów z metalu

Miłośnicy stylu retro odnajdą wiele przyjemności w odnawianiu starych przedmiotów z metalu. Znalezione w second handach i poddane renowacji mogą stać się ciekawą dekoracją, która podkreśli romantyczny i przytulny charakter wnętrza.
Renowacja przedmiotów z metalu

Mat kontra połysk? A może satyna?

Matowemu wykończeniu zazwyczaj przeciwstawiane jest błyszczące - czy nie jest to jednak zbyt duże uproszczenie? Podobnie jak nie wszystko jest białe lub czarne, tak obok połysku i matu istnieje jeszcze kategoria satynowości, charakteryzująca się subtelnym, eleganckim blaskiem. Szczególnie doceniany jest on w kosmetyce – delikatne, dyskretne rozświetlenie dodaje kobiecie uroku. Podobny efekt rozświetlenia warto wykorzystać również we wnętrzach, wybierając satynową farbę.
Mat kontra połysk? A może satyna?

Sposób na elewację bez grzybów i glonów

Elewacja budynku narażona jest nie tylko na zmienne warunki atmosferyczne, lecz także na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie drobnoustrojów. Te ostatnie potrafią trwale zepsuć wygląd każdej fasady. Możemy się ich skutecznie pozbyć dzięki zastosowaniu RG 10 Preparatu grzybo- i glonobójczego FOVEO TECH.
Sposób na elewację bez grzybów i glonów