Elewacja po zimie - akcja renowacja!

Nawet dobrze wykonana elewacja może z czasem wymagać renowacji. Trudnym egzaminem jest dla niej zwłaszcza zima i związane z nią działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Wysokiej jakości tynki i farby fasadowe zapewniają ochronę przed tymi zagrożeniami. Po upływie kilku sezonów warto jednak sprawdzić stan elewacji – przeglądu i ewentualnej naprawy najlepiej dokonać po okresie zimowym.
Elewacja po zimie - akcja renowacja!

Zima nadchodzi, czyli czas zadbać o drewno w ogrodzie

Gdy zima za pasem, nie dajmy się zaskoczyć pierwszym opadom śniegu oraz przymrozkom. Zawczasu przygotujmy meble ogrodowe i drewniane elementy małej architektury w ogrodzie do nadejścia najchłodniejszej z pór roku. Dzięki temu, zyskają skuteczną ochronę i posłużą nam jeszcze przez długi czas.
Zima nadchodzi, czyli czas zadbać o drewno w ogrodzie

Jaki kolor farby wybrać do pokoju dziecka?

Urządzając pokoik dziecka często posługujemy się przyjętym powszechnie zwyczajem i z całej palety barw wybieramy jeden z dwóch kolorów -różowy lub niebieski. Tymczasem nie zawsze jest to korzystne dla aranżacji pomieszczenia oraz komfortowego funkcjonowania w nim małego lokatora.
Jaki kolor farby wybrać do pokoju dziecka?

Renowację i wygładzanie elewacji prezentuje Śnieżka

ACRYL-PUTZ® FASADA to nowoczesny produkt wytworzony na bazie białego cementu z dodatkiem środków uszlachetniających. Przeznaczony jest do stosowania na zewnątrz, do prac renowacyjnych i do wygładzania powierzchni fasad.
Renowację i wygładzanie elewacji prezentuje Śnieżka

Pomaluj swoje otoczenie - żyj kolorowo ze Śnieżką

Malowanie to najprostszy sposób na dużą zmianę w naszym otoczeniu. Wprowadzenie do wnętrza nowych kolorów pozwala na nadanie pomieszczeniom niepowtarzalnego klimatu. Zanim sięgniemy po wałek i rozpoczniemy dekorację ścian, warto dowiedzieć się, jak samodzielnie odnowić domową przestrzeń.Prace malarskie najlepiej przeprowadzać przy sprzyjającej aurze, która przyspieszy wysychanie farby. Do pomocy przy kolorowej metamorfozie wnętrza możemy zaprosić znajomych, dzięki czemu wszystko pójdzie sprawniej. Żywe barwy i muzyka w tle sprawią, że praca z wałkiem zamieni się w niezapomnianą zabawę. Poniżej prezentujemy, jak w trzech prostych krokach odmalować ściany, aby efekt końcowy wywołał zachwyt.
Pomaluj swoje otoczenie - żyj kolorowo ze Śnieżką