Wizyt: 105789

Magnat

Systemy dekoracyjne MAGNAT STYLE

Telefon 14 681 11 11
Faks 14 682 22 22

Adres Dębicka 44 , 39-207 Brzeźnica

Wosk Impregnująco-Zabezpieczający MAGNAT Style

Wosk Impregnująco-Zabezpieczający MAGNAT Style

Wosk Impregnująco-Zabezpieczający MAGNAT Style to pasta dająca dodatkowy połysk oraz ułatwiająca późniejszą pielęgnację powierzchni uzyskanej za pomocą Stiuku Weneckiego lub Stiuku Wapiennego MAGNAT Style. Produkowany jest na bazie dyspersji i wosków. Tworzy powłokę w pełni transparentną, odporną na zmywanie wodą z dodatkiem detergentów i mechaniczne ścieranie.

Zalety

  • ƒimpregnuje i zabezpiecza przed zabrudzeniami
  • ƒnadaje połysk
  • ƒzapewnia „oddychanie” ścian

Przygotowanie podłoża. Przygotowanie podłoża w systemie dekoracji MAGNAT Style, w zależności od zastosowanej struktury dekoracyjnej. Świeżo przygotowane podłoże musi być całkowicie wyschnięte.

Przygotowanie produktu. Wyrób w postaci gotowej do użycia. Przed użyciem zaleca się zamieszać produkt.

Aplikacja. Nakładać przy pomocy pacy weneckiej. Polerowanie przy pomocy szmatki flanelowej, pacy weneckiej MAGNAT Style lub mechanicznie przy pomocy maszyny z filcem. Nałożyć wosk na powierzchnię do 1 m2. Po ok. 5 minutach, gdy powłoka będzie już sucha, matowa i transparentna, polerować do uzyskania połysku. W zależności od podłoża nałożyć jedną lub dwie warstwy w odstępach około 2 godz. Po zakończeniu prac malarskich narzędzia umyć w wodzie lub przetrzeć szmatką na sucho. W czasie prac malarskich i po ich zakończeniu pomieszczenie wietrzyć do zaniku zapachu.

 

Dostępne opakowania: 0,4 kg

Wydajność: do 32 m2/opakowanie przy jednokrotnym nałożeniu

Dostępne kolory: biały, po wyschnięciu transparentny

Narzędzia: paca wenecka, szmatka flanelowa, maszyna z filcem

Uwagi. Właściwe przygotowanie podłoża, użycie zalecanych narzędzi i metod malowania przyczynia się do uzyskania właściwej, deklarowanej wydajności lakieru. Pełne właściwości powłoka uzyskuje po 48 godz. Produkt przechowywać i magazynować w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu w temperaturze od +5°C do +25°C. Chronić przed mrozem.

Zobacz produkty: