Wizyt: 105592

Magnat

Systemy dekoracyjne MAGNAT STYLE

Telefon 14 681 11 11
Faks 14 682 22 22

Adres Dębicka 44 , 39-207 Brzeźnica

Masa dekoracyjna Marmur Klasyczny MAGNAT Style

Masa dekoracyjna Marmur Klasyczny MAGNAT Style

Marmur Klasyczny MAGNAT Style to drobnoziarnista masa dekoracyjna na bazie akrylu, przy pomocy której można kształtować dowolne wzory, uzyskując różne efekty końcowe. Przeznaczona jest do tworzenia powłok dekoracyjnych o grubości 5 mm wewnątrz pomieszczeń. Idealnie nadaje się do dekorowania i podkreślania detali we wszystkich stylach architektonicznych - klasycznym, stylizowanym, jak i nowoczesnym. Kolor i efekt powstaje poprzez pokrycie uzyskanej struktury transparentnym lub metalicznym Lakierem Rustykalnym MAGNAT Style.

Zalety

  • ƒłatwy do tworzenia struktur
  • ƒtrwałe wykończenie powłoki
  • ƒzapewnia „oddychanie” ścian
  • ƒefekt naturalnego piaskowca
  •  

Dostępne opakowania:6 kg, 15 kg*

Wydajność: do 1 m2/kg przy jednokrotnym nakładaniu

Dostępne kolory: biały (oryginał, niebarwiony); masę barwi się powierzchniowo Lakierem Rustykalnym MAGNAT Style zabarwionym Pigmentem Barwiącym MAGNAT Style wg 15 receptur kolorystycznych. Ilość pigmentu nie powinna przekroczyć 5% objętości wyrobu.

Narzędzia: Paca Wenecka duża MAGNAT, Paca Wenecka mała MAGNAT, Paca Gąbkowa MAGNAT

Zalecana ilość warstw: 1

Przygotowanie podłoża. Podłoże powinno być przygotowane zgodnie z zasadami sztuki budowlanej

Przygotowanie produktu. Produkt w postaci gotowej masy. Nie rozcieńczać wodą, nie mieszać z innymi produktami.

ETAP 1 Przeznaczoną pod dekorowanie powierzchnię malujemy jeden raz Farbą Podkładową MAGNAT Style.

ETAP 2 Za pomocą Pacy Weneckiej nakładamy warstwę Marmuru Klasycznego MAGNAT Style, formując z góry założony wzór. Pokrywając kolejne fragmenty ściany należy pamiętać, aby ich łączenie odbywało się „na mokro”.

ETAP 3 Aby uzyskać efekt dekoracyjny w kolorze, wykonaną strukturę równomiernie pokrywamy Lakierem Rustykalnym MAGNAT Style zabarwionym na wybrany kolor za pomocą Pigmentów Barwiących MAGNAT Style. Lakier za każdym razem nakładamy na powierzchnię ok. 1 m2, a następnie rozcieramy pacą gąbkową lub gąbką do dekoracji tak, aby nie pozostawić smug.

Uwagi. Formowanie wzoru lub jego zmianę można wykonać w czasie do 20 min. Powłoka jest sucha w dotyku po ok. 6 godz. Barwienie powierzchniowe należy wykonywać po ok. 12 godz. Pełna odporność po - 28 dniach. Właściwe przygotowanie podłoża, użycie zalecanych narzędzi i metod malowania przyczynia się do uzyskania właściwej, deklarowanej wydajności produktu. Produkt przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach w temperaturze od +5°C do +25°C. Produkt nie wymaga od wykonawcy konkretnych umiejętności z zakresu aplikacji dekoracyjnych.

Zobacz produkty: