Wizyt: 7481

Leovac Michał Czechowicz

Akcesoria centralnego odkurzania: Leo Twist, Speed Leo, szufelki automatyczne, gniazda ssące i wyrzutowe, elementy instalacyjne

Telefon 601 294 742
E-mail biuro@leovac.eu

Adres Małecz 2 , 97-217 Lubochnia

Innowacyjny mechanizm Leo Twist do przechowywania, zwijania i rozwijania węża

Innowacyjny mechanizm Leo Twist do przechowywania, zwijania i rozwijania węża

Leo TWIST służy do przechowywania węża sprzątającego, szybkiego rozwijania go przed rozpoczęciem odkurzania a także do błyskawicznego zwinięcia po skończonej pracy. Urządzenie składa się ze zwijacza węża ssącego, gniazda oraz rękojeści z blokadą. Całość zamknięta jest w obudowie, którą montuje się w ścianie lub zabudowie meblowej.

Leo TWIST to nie tylko innowacyjne rozwiązanie techniczne, odznaczone wieloma medalami na targach wynalazczości, ale także innowacyjny proces formowania wykorzystujący nanotechnologie. Rękojeść węża wykonana jest z zastosowaniem surowca wzbogaconego o biobójcze nanocząstki. Dają one gwarancje wyeliminowania chorobotwórczych bakterii i wirusów na elemencie trzymanym w dłoni czyli bezpośrednio narażonym na ich osadzanie. Jest to niezwykle istotne dla osób z deficytami immunologicznymi czyli szczególnie narażonych na ich oddziaływanie: alergików, dzieci czy osób starszych.

Dzięki takiej kompilacji cech i funkcjonalności Leo Twist to doskonałe rozwiązanie dla Waszego domu.

Leo TWIST za swoją innowacyjność zdobył wiele medali na arenie międzynarodowej m.in. Złoty Medal na Międzynarodowych Targach Branżowych iENA 2016 w Norymberdze oraz Złoty Medal na Międzynarodowych Targach Instalacyjnych "Instalacje 2018" w Poznaniu.

Zobacz produkty: