Wizyt: 52641

aeroVac

Centralne odkurzanie

Telefon 22 615 80 90
E-mail biuro@aerovac.pl

Adres Tomaszowska 2 , 04-840 Warszawa

Odkurzacze centralne AEG Oxygen

Odkurzacze centralne AEG Oxygen

Unikalną zaletą wszystkich odkurzaczy centralnych Oxygen jest zdolność do usuwania z domu 100% kurzu i alergenów, ponieważ wydech powietrza z urządzenia jest wyprowadzony na zewnątrz.

Jednostki centralne AEG, przy zastosowaniu dodatkowego filtra HEPA gwarantują skuteczność filtracji powietrza wydmuchiwanego na poziomie 99,97%, dlatego mogą być stosowane również w domach, w których nie ma możliwości wyprowadzenia wydechu powietrza na zewnątrz.

System odkurzaczy centralnych AEG Oxygen, oprócz swojej solidności i wydajności jest niespodziewanie cichy. Urządzenia AEG Oxygen wyposażone są w zintegrowany tłumik hałasu oraz wielowarstwową obudowę, dzięki czemu są to jedne z najcichszych odkurzaczy centralnych. Odkurzacze AEG Oxygen wyposażone są w samoczyszczący filtr, który działa jako worek odwrócony. Filtr wykonany jest z materiału Gore-Tex, dzięki któremu kurz nie  przyczepia się do jego powierzchni. Po każdym cyklu sprzątania worek ten opada nad zbiornik na śmieci, a zebrany na nim kurz spada do zbiornika. Filtr zamontowany jest na stałe i w trakcie normalnego użytkowania nie wymaga demontażu celem ręcznego czyszczenia. Wszystkie jednostki centralne mogą być wyposażone w dodatkowy filtr powietrza wydmuchiwanego HEPA.

Zobacz produkty: