Aktualności

AQUAFIN®-TBS system z 10-letnią gwarancją na szczelny taras i balkon z okładziną ceramiczną

22.04.2015

System AQUAFIN®-TBS, przeznaczony do uszczelnienia i układania płytek ceramicznych na tarasach i balkonach, na który producent - firma Schomburg udziela 10-letniej gwarancji z ubezpieczeniem (tylko w przypadku wykonania okładziny ceramicznej przez profesjonalnych wykonawców współpracujących z firmą).

Rozwiązanie to opracowano, wykorzystując kilkudziesięcioletnie doświadczenie firmy Schomburg. System AQUAFIN®-TBS dostępny jest w dwóch wersjach: standardowej lub szybkowiążącej.

Pierwsza obejmuje zaprawę uszczelniającą AQUAFIN®-2K/M oraz wysokoelastyczną cienkowarstwową zaprawę klejącą UNIFIX®-S3 (C1TE S2), druga - szybkowiążącą hybrydową zaprawę uszczelniającą AQUAFIN®-RS300 oraz wysokoelastyczą szybkowiążącą cienkowarstwową zaprawę klejącą UNIFIX®-S3 Fast (C2 FTE S2). W przypadku drugiej wersji już po 3 godzinach od naniesienia uszczelnienia na podłoże można przystąpić do przyklejania płytek ceramicznych, a po ok. 6 godzinach wykonać spoinowanie.

Jeszcze raz należy podkreślić, że duża elastyczność całego systemu zapewnia kompensowanie sił ścinających występujących między okładziną ceramiczną, a podłożem i trwałość uszczelnienia. Zaprawy wchodzące w skład systemu AQUAFIN®-TBS można nakładać na podłoża wilgotne. Charakteryzują się one dobrą przyczepnością, są przepuszczalne dla pary wodnej, odporne na mróz, promieniowanie UV oraz starzenie.

źródło i zdjęcie: Schomburg Polska Sp. z o.o.

Firma powiązana:

Schomburg Polska

Telefon 24 254 73 42
www.schomburg.pl
biuro@schomburg.pl

Schomburg Polska