Aktualności

Nagrody Rzeczpospolitej - Orły Eksportu - dla Hydro-Vacuum S.A.

17.04.2015

W Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu w dniu 14 kwietnia 2015r. odbyła się organizowana przez dziennik "Rzeczpospolita" konferencja "TOP10 Najbardziej perspektywiczne rynki dla polskiego eksportu", połączona z uhonorowaniem regionalnych laureatów rankingu "Orły Eksportu".

W spotkaniu uczestniczyli marszałek Piotr Całbecki oraz wicemarszałek Zbigniew Ostrowski a także przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki i Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Hydro-Vacuum S.A. otrzymała nagrody w kategoriach:

  •     Eksportowy Produkt,
  •     Osobowość Eksportu dla Wiceprezes Barbary Miller.

"Każda firma zaczynająca podbój rynków zagranicznych prędzej czy później zmierzy się z problemem budowania marki. Dlatego warto najpierw wypromować swój brand, a później rozwijać sieć dystrybucyjną" - powiedziała podczas konferencji wiceprezes HV Barbara Miller.

Hydro-Vacuum S.A. z powodzeniem konkuruje z czołowymi producentami pomp i systemów pompowych nie tylko na rynku polskim, ale w coraz większym zakresie także za granicą Polski. Spółka przykłada wielką wagę do rozwoju eksportu, który stanowi około 30% przychodów ogółem. Hydro-Vacuum S.A. dla rozwoju eksportu wykorzystuje każdą pojawiającą się szansę dzięki temu znalazła dystrybutorów na rynkach arabskich i afrykańskich.

Tylko w pierwszych miesiącach 2015 roku pompy z Hydro-Vacuum S.A. trafiły do Nigerii, Ghany, Egiptu, Libanu, Emiratów Arabskich. Jednym z elementów rozwoju eksportu i umacniania pozycji na tych rynkach jest tworzenie spółek zależnych oraz przedstawicielstw. W 2015 roku doceniając znaczenie rynków azjatyckich Spółka otworzyła przedstawicielstwo w Wietnamie.

źródło i zdjęcia: Hydro-Vacuum S.A.

Firma powiązana:

Hydro-Vacuum S.A.

Telefon 56 450 74 15
www.hv.pl
hv@hv.pl

Hydro-Vacuum S.A.