Aktualności

Spotkanie dystrybutorów firmy Glen Dimplex Polska

26.04.2011

W dniach 14-16 kwietnia 2011 r. w Białce Tatrzańskiej odbyło się doroczne Spotkanie Dystrybutorów firmy Glen Dimplex Polska Sp. z o.o., polskiego oddziału koncernu Glen Dimplex do którego należą m.in. marki Dimplex i Optiflame. Tradycyjnie do udziału w spotkaniu zaproszono wyróżniających się Partnerów Handlowych z terenu całej Polski.

Spotkanie dystrybutorów firmy Glen Dimplex Polska oprócz integracyjnego charakteru miało również wymiar informacyjny i szkoleniowy. Część merytoryczna spotkania poświęcona została podsumowaniu zakończonego roku oraz przedstawieniu założeń i planów sprzedażowych i marketingowych firmy na kolejne miesiące.

Istotną częścią panelu konferencyjnego była prezentacja nowości produktowych wprowadzanych do oferty Glen Dimplex Polska w nowym sezonie, m.in. nowych modeli wysokowydajnych pomp ciepła Dimplex, pomp ciepła typu Split marki KVS oraz kominków elektrycznych z unikalnym efektem płomienia 3D Opti-Myst. Część oficjalną spotkania zakończyło wręczenie zaproszonym Partnerom Handlowym autoryzacji oraz wyróżnień.

Popołudnie uczestnicy Spotkania dystrybutorów firmy Glen Dimplex Polska, spędzili zażywając relaksu w basenach termalnych, zaś wieczorem wszyscy wspólnie bawili się w rytm muzyki góralskiej w ramach wieczoru regionalnego.

Program wieczoru obfitował w niezliczone konkursy i zabawy, a śmiechom i tańcom nie było końca. W miłym klimacie wieczornej biesiady wspominano spotkania z lat poprzednich, ale przede wszystkim wymieniano spostrzeżenia oraz doświadczenia z minionego roku.

Serdecznie dziękujemy naszym Gościom za wspólnie spędzony czas i wspaniałą atmosferę.

Źródło: Glen Dimplex Polska

Więcej

Firma powiązana:

Glen Dimplex

Telefon 61 842 58 05
www.dimplex.pl
office@glendimplex.pl

Glen Dimplex