Aktualności

Sufity napinane z oświetleniem LED E-technologia w nowoczesnym penthousie

17.04.2015

Sufity napinane są nowoczesnym sposobem na aranżację wnętrza, pozwalają na łączenie elementów dekoracyjnych z oświetleniem oraz oferują wiele wyjątkowych rozwiązań możliwych do wykonania tylko dzięki ich innowacyjnej technologii.

Sufity napinane z oświetleniem LED E-technologia w nowoczesnym penthousieChcąc uzyskać najwięcej światła, którego źródło będzie niewidoczne, wybierz sufit napinany transparentny, który podświetlony będzie taśmami LED. Na jego powłoce dodatkowo można wykonać nadruk dowolnej fotografii co niezwykle wpływa na końcowy efekt wizualny.

Sufity napinane z oświetleniem LED E-technologia w nowoczesnym penthousieW powłokach lustrzanych czy matowych dostępnych w wielu wariantach kolorystycznych mogą Państwo zamontować oświetlenie dekoracyjne Kryształowe Gwiazdy lub Planetarium imitujące niebo pełne gwiazd a pomieszczenie doświetlić przy pomocy halogenów.

E-technologia oferuje kompleksową obsługę  - od zaproponowania oświetlenia do montażu wraz z sufitem na miejscu u klienta. Współpracujemy z instalatorami na terenie całej Polski a więc nie ma problemu z dotarciem do różnych zakątków kraju.

E-technologia zachęca do współpracy i tworzenia co raz to nowych wyjątkowych projektów.

Firma e-technologia oferuje katalogi oświetlenia wnętrz, w których prezentuje niecodzienne realizacje z wykorzystaniem oświetlenia dekoracyjnego.

W prezentowanym projekcie oświetlenia wnętrza wykorzystano następujące zestawy firmy E-TECHNOLOGIA:
Kliknij tutaj: Sufity napinane z gwiezdnym niebem
Kliknij tutaj: Sufit napinany z nadrukiem

Sufity napinane z oświetleniem LED E-technologia w nowoczesnym penthousieźródło i zdjęcia: E-technologia