Aktualności

Firma Wiązary Burkietowicz otrzymała 2 wyróżnienia na gali Diamentów Forbesa

15.04.2015

9 kwietnia 2015 w poznańskim Hotelu Andersia odbyła się wielkopolska gala Diamentów Forbesa. Firma Wiązary Burkietowicz wyróżniona została w aż dwóch kategoriach.

Pierwszą nagrodę - Diament Forbesa - firma Wiązary Burkietowicz otrzymała w kategorii przedsiębiorstw o przychodach od 5 do 50 mln PLN. Drugie wyróżnienie to e-Diament Forbes&Biznes.pl, przyznawane za najlepszą stronę internetową. Strona wiazary.pl zdobyła główną nagrodę - "za dowód na to, że firma z ponad stuletnią tradycją potrafi odnaleźć się w XXI wieku".

Diamenty Forbesa przyznawane są firmom, których przychody ze sprzedaży wyniosły powyżej 5 mln złotych. Wyróżnienia trafiają do przedsiębiorstw, które są także rentowne, nie zalegają z płatnościami oraz legitymują się wysoką płynnością bieżącą.

Z kolei e-Diament Forbes&Biznes.pl to wyróżnienie mające na celu wyłonić najlepiej skonstruowane strony korporacyjne. Oceniane są m.in. nowoczesna prezentacja produktów, funkcjonalność serwisu, zastosowanie e-rozwiązań, czy kompletna, wyczerpująca informacja o firmie. Wiazary.pl to najlepsza strona korporacyjna z województwa wielkopolskiego.

Obydwa wyróżnienia w imieniu firmy odebrał pan Tomasz Nieruchalski, dyrektor handlowy Wiązarów Burkietowicz.

źródło i zdjęcia: Wiązary Burkietowicz