Aktualności

Załóż ogród razem z Gordo Studio

09.04.2015

Marzenie o pięknym ogrodzie może być spełnione tylko dzięki profesjonalnemu wykonawcy. Do takich z pewnością należy Gordo Studio, który dzięki ogromnemu doświadczeniu i bogatemu portfolio gwarantuje budowę najbardziej oryginalnego i wymagającego ogrodu.

Budowa ogrodu to skomplikowany i wieloetapowy proces – od projektu po realizację. By efektem pracy był fascynujący, dobrze funkcjonujący zielony zakątek – jego realizację należy powierzyć specjalistom, którzy zapewnią najwyższą jakość i terminowość.

Nasza firma zrzesza profesjonalistów z wielu dziedzin – architektury ogrodowej, geodezji, budownictwa i ogrodnictwa.  Umożliwia nam to kompleksowe zakładanie ogrodu: od projektu, przez wytyczanie ścieżek i tarasów, formowanie budowli skalnych, budowę zbiorników wodnych  i instalacji nawadniających, nasadzanie roślin, zarybianie oczek wodnych, montowanie systemów oświetleniowych aż do wprowadzania do ogrodu elementów dekoracyjnych małej architektury ogrodowej. Do każdego projektu staramy się podchodzić indywidualnie i proponować właścicielom najlepsze dla nich rozwiązania, by ogród był nie tylko estetyczny ale i funkcjonalny.

W swej pracy wykorzystujemy najlepsze i sprawdzone materiały i urządzenia od najlepszych europejskich producentów. Z uwagą śledzimy pojawiające się trendy w architekturze ogrodowej i korzystamy z innowacyjnych technologii, które poprawiają funkcjonowanie zakładanych przez nas ogrodów. Dzięki doświadczeniu i wiedzy, umiejętnie dobieramy gatunki roślin i ryb, by sprzyjały im panujące w ogrodzie warunki.

Zakładamy ogrody kompleksowo, ale jesteśmy w stanie równie realizować tylko poszczególne etapy budowy. Profesjonalnie zakładamy trawniki (z rolki i siewu), wytyczamy ścieżki i budujemy ogrodowe nawierzchnie, montujemy tarasy i podesty drewniane, instalujemy systemy oświetleniowe i nawadniające, tworzymy zbiorniki wodne i zarybiamy je, zakładamy budowle skalne i budujemy małą architekturę ogrodową. Jesteśmy w stanie nie tylko zbudować ogród od podstaw, ale również przebudować ogród istniejący. Służymy również fachową poradą i pomocą w zakresie pielęgnacji ogrodu. 

Powierzając nam budowę ogrodu, zapewniasz sobie:

Ogród najwyższe jakości – oparty na najlepszych materiałach i stosowanych technologiach. Sztab naszych fachowców dba o innowacyjność ogrodu, by ten dostarczał właścicielowi najlepszych wrażeń, a jednocześnie nie wymagał zbyt zaawansowanych zabiegów pielęgnacyjnych.

Terminowe i szybkie wykonanie ogrodu – jest to możliwe dzięki właściwej organizacji pracy na budowie. Nasi pracownicy starannie planują poszczególne etapy budowy, dostosowując je do panujących warunków tak, aby zminimalizować ryzyko przestoju i uniknąć przeciągających się prac.  Zależy nam, by ogród powstał w jak najkrótszym czasie i szybko cieszył właściciela.

Ogród na miarę marzeń – budujemy ogrody tematyczne. Mogą to być m.in. ogrody japońskie, wiejskie, leśne lub śródziemnomorskie. Lubimy wyzwania, dlatego chętnie podejmujemy się realizacji oryginalnych wizji właściciela, służymy również własnymi pomysłami. By ogród zyskał spójny wygląd – wszystkie jego elementy muszą być starannie do siebie dopasowane.

Więcej informacji na ten temat: http://www.gordostudio.com/zakladanie-ogrodow.html

źródło i zdjęcie: Gordo Studio

Firma powiązana:

Gordo Studio

Telefon 22 610 17 22
www.gordostudio.com
biuro@gordostudio.com

Gordo Studio