Aktualności

TRENDY 2011 - GTV wprowadza meblowe uchwyty szklane

14.04.2011

GTV już niedługo wprowadzi na rynek uchwyty meblowe wykonane ze szkła. Jeśli projektujesz kuchnię, meble do salonu lub szafkę łazienkową, przełam stereotypy i sam sprawdź jak się zmienią, jeśli zastosujesz w nich najnowsze trendy we wzornictwie przemysłowym.

Od projektu do idealnej, szklanej formy. GTV prezentuje trendy 2011 swoją najnowszą kolekcję szklanych uchwytów meblowych, potwierdzając pozycję jednego z liderów w odważnym wprowadzaniu na rynek akcesoriów meblowych z nowoczesnym designem.

Wraz z nadejściem wiosny, Twoje meble mogą zostać ozdobione przez modne artykuły dekoracyjne - unikalne szklane uchwyty meblowe. Minimalistyczny design oraz wyjątkowa forma ukształtowana z wysokiej jakości szkła sprawiają, że już teraz otrzymujemy produkt, który będzie jednym z faworytów wszelkich podsumowań na hit 2011 roku.

Meblowe uchwyty szklane od GTV  idealnie komponują się z meblami w domu w stylu nowoczesnym  oraz skutecznie przełamują stereotypy we wnętrzach klasycznych. Ich prosta forma to zredukowany wyłącznie do niezbędnych elementów design, połączony z ergonomią zapewniającą idealne dopasowanie do ręki dorosłego lub dziecka.

Dzięki grubemu, wytrzymałemu rodzajowi szkła użytemu do ich produkcji, szklane uchwyty meblowe GTV gwarantują długotrwałą estetykę (m.in. poprzez odporność na zarysowania) oraz pełne bezpieczeństwo. Uchwyty dostępne są w kolorze białym i czarnym (pokryte dodatkowo folią) oraz transparentne (samo szkło). Występują w rozstawach od 160 i 256 mm.

Jeśli projektujesz kuchnię, meble do salonu lub szafkę łazienkową wraz z armaturą łazienkową, przełam stereotypy i sam sprawdź jak się zmienią, jeśli zastosujesz w nich najnowsze trendy we wzornictwie przemysłowym.

Źródło: GTV

Więcej