Aktualności

Katalog produktów Libet 2015/2016 już na rynku

01.04.2015

Właśnie ukazał się nowy katalog produktów Libet 2015/2016. Warto do niego zajrzeć, bo jest to nie tylko szeroka prezentacja nowych produktów nawierzchniowych Libet, ale również kompendium wiedzy w zakresie wzornictwa i projektowania nawierzchni betonowych.

Nowy katalog produktów Libet 2015/2016 to 280- stronicowe wydawnictwo zwracające uwagę niestandardowym formatem, oraz nowoczesną, awangardową grafiką na okładce. Katalog ma prostą, a jednocześnie przejrzystą kompozycję graficzną i - pod każdym względem - nowoczesny layout. Elementami, takimi jak zdjęcia czy wzorniki kolorów, rządzi zasada kwadratu, co sprawia, że całość ma wyrazisty i konsekwentny charakter.

Porady i asortyment

Hasłem przewodnim obecnego katalogu jest "Zmień swój standard na Premium". W tym też kontekście eksperci Libet opracowali obszerną część poradnikową przekonującą, że w całkowitych kosztach nawierzchni brukowanych ważna jest nie tylko cena produktu. Znajdują się tutaj artykuły poruszające tematykę związaną z właściwościami kostek, ich wzornictwem, pokazujące modne trendy w projektowaniu i oczywiście informacje o nowych, wprowadzonych do oferty produktach. Dla poszukujących inspiracji przygotowane zostały zestawy zdjęć realizacji nawierzchni z wykorzystaniem asortymentu Libet. Natomiast część merytoryczna katalogu zawiera szereg artykułów dotyczących m.in. tarasów wentylowanych, fugowania i impregnacji czy zasad układania nawierzchni.

Ciekawie wyglądają również prezentacje samych produktów. Przy każdym z nich znajdują się duże ilustracje oraz ikony wskazujące na cechy danego wyrobu. Innowacją jest tu dodatkowa pozycja "Zobacz także", w której przedstawione są trzy produkty dobrze współgrające z tym prezentowanym.

Nowości w ofercie

Oprócz tego, że nowości asortymentowe są pokazywane w części produktowej, poświęcony im został także artykuł "Nowe trendy". I tak chyba najważniejszą wiadomością jest pojawienie się całkowicie nowej grupy kostek szlachetnych Libet Decco Monocolor, która opiera się na dwóch kolorach: antracytowym i pergaminowej bieli. Zwolenników ekologii, a jednocześnie dobrego designu zainteresuje zapewne nowy produkt Cadena Eco. Natomiast miłośników dużych rozmiarów ucieszy rozbudowa Systemu Maxima, który wzbogacił się o dwie płyty: Maxima Grande oraz Maxima Lumino. Z kolei do grupy płyt gresowych Libet Ceramic dołączyła Sedimento w ciepłych piaskowych barwach i fakturze przypominającej trawertyn. Do tegorocznej oferty doszły także nowe opcje kolorystyczne dobrze znanych już produktów.

Jest to jednak dopiero część nowości 2015. Pozostałe znajdują się na kartach nowego katalogu produktów Libet 2015/2016. Serdecznie zapraszamy do jego lektury.

Katalog dostępny jest na stronie www.libet.pl oraz w punktach sprzedaży Libet.

źródło i zdjęcia: Libet

Firma powiązana:

Libet

Telefon 71 335 11 01, 801 542 381
www.libet.pl

Libet