Aktualności

Nowy Katalog Produktów Libet

30.03.2015

Z przyjemnością, ale i z nieskrywaną satysfakcją oddajemy w Wasze ręce nowy Katalog Produktów Libet. Jest on kwintesencją naszej dotychczasowej działalności, potencjału kreatywnego i produkcyjnego, ale także osiągniętych sukcesów.

Nowy Katalog Produktów LibetWłaśnie na stronach tego wydawnictwa najlepiej widać, jak wiele mamy już do zaoferowania partnerom biznesowym i klientom, oraz w jakim kierunku będziemy podążać, sukcesywnie wcielając w życie ambitne zadania i cele, jakie przed sobą stawiamy. W Katalogu Produktów 2015/2016 znajdziecie Państwo wszystko to, co buduje siłę oraz prestiż naszej marki, i czym chcemy się chwalić.

Dzisiaj Libet jest prężnie działającym producentem betonowych materiałów nawierzchniowych, który posiada 15 zakładów produkcyjnych oraz ugruntowane wysokie miejsce w krajowej czołówce, a w segmencie Premium pozycję lidera. Jest jednocześnie wiary godną i rzetelną firmą, a oferowane przez nas produkty utożsamiane są z estetycznym, często innowacyjnym wzornictwem, jak również najwyższą jakością. To wszystko napawa dumą i wielką radością! Nie byłoby jednak tego sukcesu, gdyby nie ogromna, wieloletnia praca oraz wysiłek całego zespołu, jak też – a może przede wszystkim – zaangażowanie naszych partnerów biznesowych oraz docenienie przez finalnych odbiorców i klientów, którzy kupują nasze produkty, wystawiając im najwyższe oceny. Dziękuję Wam za to z całego serca w imieniu własnym i całej Załogi Libet.

Na przestrzeni 20 lat działalności sporo udało się nam osiągnąć. Wnieśliśmy niemały wkład w rozkwit branży betonowych materiałów nawierzchniowych w Polsce oraz kształtowania dobrych wzorców w kwestii estetyki i funkcjonalności ogrodów, terenów zieleni oraz przestrzeni miejskich. Nie zamierzamy jednak na tym poprzestać! Dotychczasowe osiągnięcia są dla nas bodźcem i motywacją do jeszcze większego wysiłku i jeszcze większej kreatywności. Ciągle mamy mnóstwo nowatorskich, zaskakujących pomysłów, które będziemy realizowali z prawdziwą pasją i oddaniem.

Naszym celem strategicznym jest inwestowanie w bezustanny rozwój firmy. Chcemy
go osiągać poprzez nie tylko ilościowe wzbogacanie i udoskonalanie oferty produktowej, ale również innowacje w sferze designu oraz jakości. Dużą uwagę przywiązujemy do wprowadzania nowych, niestandardowych usług, które usprawniają i przyspieszają obsługę klientów. Cały czas rozwijamy i racjonalizujemy sieć dystrybucji w kraju oraz zdobywamy nowe rynki zagraniczne. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne, jak też ciągłe pogłębianie branżowej wiedzy i umiejętności. Wszystko to pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość i formułować długofalowe ambitne plany.

Serdecznie zapraszam Państwa do lektury niniejszego Katalogu oraz korzystania z naszej oferty, fachowej wiedzy i doświadczenia. Jednocześnie życzę wiele satysfakcji i wymiernych korzyści ze współpracy z nami.

Thomas Lehmann
Prezes Zarządu Libet S.A.

Link do katalogu on line - tutaj.

źródło i zdjęcia: Libet

Firma powiązana:

Libet

Telefon 71 335 11 01, 801 542 381
www.libet.pl

Libet