Aktualności

Kostka brukowa Libet

12.04.2011

Piękne fotografie, przenoszące odbiorcę w świat ogrodów, aranżacje przybliżające różne style w urządzaniu nowoczesnych posesji, a także cenne wskazówki praktyczne ekspertów - to najważniejsze zalety nowego katalogu produktowego kostki brukowej firmy Libet

Wydawnictwo bardziej przypomina starannie wydany magazyn life stylowy niż katalog produktowy kostki brukowej Libetu. Znajdą w nim coś dla siebie nie tylko indywidualni inwestorzy, planujący właśnie aranżację przestrzeni wokół domu, ale również osoby zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych oraz wykonawcy nawierzchni ogrodowych.

Oprócz aranżacji, na jego stronach znalazło się także wiele cennych porad. Od kryteriów, jakie trzeba wziąć pod uwagę podejmując decyzję o wyborze materiałów nawierzchniowych, po optymalny sposób układania kostki brukowej Libet. Nie zabrakło też prezentacji nowości, które mają szansę stać się wyznacznikami nowych trendów w urządzaniu posesji.

Z pewnością katalog Libetu producenta kostki brukowej przyniesie odbiorcom wiele ciekawych i niebanalnych inspiracji do tworzenia własnej oryginalnej przestrzeni w otoczeniu swojego domu i aranżacji ogrodu. Tak starannie przygotowana publikacja będzie zdecydowanie ich doskonałym źródłem.

Źródło: nota bene

Więcej

Firma powiązana:

Libet

Telefon 71 335 11 01, 801 542 381
www.libet.pl

Libet