Aktualności

UST-M kolejny raz na Targach ISH Messe Frankfurt

25.03.2015

W dniach 10-14 marca odbyły się we Frankfurcie nad Menem targi ISH - największa międzynarodowa impreza w branży klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, a także instalacji wodnych i sanitarnych.

Po raz trzeci nasza firma wzięła udział w targach w charakterze wystawcy. Nasze stoisko odwiedzili goście z całego świata, a my wierzymy, że dzięki naszym intensywnym staraniom pozycja UST-M na rynkach międzynarodowych będzie konsekwentnie wzrastać.

Zaprezentowaliśmy nowości:

  • z działu Centralne Odkurzanie - najnowsze produkty marki Leovac: gniazdo ssące Solo Deco, gniazdo ssące Deco zespolone z elektryką, zestaw szybkiego sprzątania Speed Leo a także Jednostkę centralną Moderno wraz z zestawem sprzątającym;
  • z działu Instalacje Sanitarne – system zgrzewany. Po raz pierwszy wystąpiliśmy w roli ambasadora marki Supratherm, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce;

Nie zabrakło oczywiście asortymentu, który już cieszy się dużym powodzeniem u naszych odbiorców (korpusy, wkłady, filtry). Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Zapraszamy do kolejnych spotkań i współpracy.

UST-M kolejny raz na Targach ISH Messe Frankfurt

źródło i zdjęcia: UST-M

Firma powiązana:

UST-M Sp. z o.o.

Telefon +48 44 711 11 19
www.ustm.pl
biuro@ustm.pl

UST-M Sp. z o.o.