Aktualności

Firma Effector na targach Grupy PSB

24.03.2015

W dniach 18-19 marca 2015 r. odbyły się już po raz  trzynasty Targi Grupy Polskich Składów Budowlanych.  Wydarzenie co roku organizowane jest z myślą o partnerach sieci: składach, placówkach Profi, sklepach Mrówka i dostawcach. W targach wzięła udział m.in.  firma Effector, która od lat współpracuje z odbiorcami Polskich Składów Budowlanych.

Spółka zaprezentowała w tym roku szeroką ofertę profili wykończeniowych. Kolekcja „Rainbow” została wzbogacona o praktyczną listwę przyblatową z PCV  P 61 z kompletem akcesoriów w postaci narożnika oraz zakończeń, umożliwiających wygodny i praktyczny montaż. Uwagę przykuwały także anodowane profile aluminiowe z kolekcji „Standard” opracowane z myślą o montażu wykładzin dywanowych czy PCV oraz profile dekoracyjne do glazury z kolekcji „Impresja”.

Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się - tradycyjnie już  - przypodłogowe listwy Queen, charakteryzujące się bardzo szeroką ofertą kolorystyczną,  od jasnych wybarwień jesionu, poprzez szeroki wybór najpopularniejszych odcieni dębu czy gatunki egzotyczne, takie jak wenge, teak, mahoń. Kontrahenci pytali także o dostępne warianty wykończenia powierzchni listew aluminiowych.

Targi Grupy PSB to rokrocznie istotne wydarzenie dla branży budowlanej i wykończenia wnętrz. Tylko w minionym roku w wystawie Grupy PSB uczestniczyło ponad 300 dostawców oraz 470 placówek kupieckich. Szacuje się, że przy kontraktach pracowało 3500 osób. W trakcie tych dwudniowych targów zawarto ponad 9700 kontraktów na kwotę 247 mln zł.

źródło i zdjęcie: Effector

Firma powiązana:

EFFECTOR S.A.

Telefon 41 39 42 799, 41 39 43 792, 41 39 44 487
www.effector.com.pl
wloszczowa@effector.com.pl

EFFECTOR S.A.