Aktualności

Nowość Purmo na targach ISH 2015 we Frankfurcie

23.03.2015

Targi ISH to najbardziej prestiżowe wydarzenie w Europie, skupiające czołowych przedstawicieli branży instalacyjnej. Podczas tegorocznej edycji nie mogło zabraknąć firmy Rettig Heating, producenta kilku marek, w tym również grzejników i systemów ogrzewania podłogowego Purmo.

Na stoisku eksponowano przede wszystkim sztandarowe produkty Purmo, zaprezentowano także nowość w portfolio producenta - system rurowy CleverFit. Produkty marek koncernu Rettig Heating można było oglądać na powierzchni 750 m2.

W tym roku Purmo skupiło się na ekspozycji swoich najpopularniejszych i najczęściej wybieranych modeli grzejników płytowych, grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, klimakonwektorów Vido, a także nowoczesnych systemów ogrzewania i chłodzenia podłogowego.

Targi ISH 2015 stanowiły również doskonałą okazję do prezentacji nowości Purmo - systemu  rurowego CleverFit, który już wkrótce zostanie wprowadzony na rynek Polski i Europy Wschodniej. Stoisko Rettig Heating składało się z części ekspozycyjnej, konferencyjnej oraz części konsumpcyjnej, w której można było zrelaksować się po zwiedzaniu i w miłej atmosferze porozmawiać o najnowszych produktach i rozwiązaniach opatrzonych logiem Purmo.

W targach ISH 2015 udział wzięło niemal 2,5 tys. wystawców, których stoiska zajęły łącznie ok. 260 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej. Wydarzenie odwiedziło ponad 198 tys. gości poszukujących najgorętszych trendów na nadchodzące lata i najnowszych rozwiązań technologicznych oferowanych przez czołowych producentów branży instalacyjnej w Europie.

O PURMO

Marka Purmo jest własnością koncernu Rettig ICC produkującego rocznie ok. 9 milionów grzejników, co czyni koncern największym producentem systemów grzewczych na świecie. Pod marką Purmo w Polsce sprzedawane są grzejniki płytowe, grzejniki łazienkowe, grzejniki dekoracyjne, grzejniki kanałowe, elektryczne i ogrzewanie podłogowe oraz system rurowy. Rettig ICC posiada zakłady produkcyjne w 15 krajach Europy i eksportuje swoje produkty do 50 krajów na całym świecie. Swoją silną i stabilną pozycję rynkową koncern osiągnął dzięki nieustannej dbałości o jakość i innowacyjność oferowanych rozwiązań. Największa fabryka Rettig ICC mieści się w Rybniku.

Purmo bardzo serdecznie zaprasza do odwiedzenia strony internetowej http://www.purmo.com/pl/

źródło i zdjęcia: Rettig Heating

Firma powiązana:

Rettig Heating

Telefon 22 544 10 00
www.purmo.pl
purmow@purmo.pl

Rettig Heating