Aktualności

Kolorowa zmiana na lepsze - Tikkurila w "Dorota was urządzi"

20.03.2015

Odpowiednio dobrane kolory są niezbędne do przeprowadzenia efektownej metamorfozy wnętrza. O tym, jak ważną rolę w rearanżacji odgrywa właściwie skomponowana paleta odcieni, przekonać możemy się w kolejnej edycji programu "Dorota was urządzi", emitowanego na antenie TVN Style. Prezentowane w nim oryginalne i barwne zmiany wystroju powstają między innymi z wykorzystaniem produktów marki Tikkurila.

Kolorowa zmiana na lepsze - Tikkurila w "Dorota was urządzi"W każdym odcinku programu, prowadzonego przez dziennikarkę i projektantkę wnętrz Dorotę Szelągowską, remontowi i rearanżacji poddawane jest jedno pomieszczenie prezentowanego mieszkania lub domu. Realizowane projekty każdorazowo uwzględniają nie tylko efekt wizualny, ale też funkcjonalność i wygodę użytkowania.

Metamorfozy te mogą być też inspiracją do dokonywania równie spektakularnych zmian w naszych własnych mieszkaniach. Prezentowane dekoratorskie porady, niebanalne  rozwiązania oraz pomysły na kolorystyczną oprawę zachęcają do realizacji marzeń o oryginalnie i wygodnie urządzonym wnętrzu.

Jak stworzyć w salonie komfortową, nowoczesną przestrzeń do relaksu?

Kolorowa zmiana na lepsze - Tikkurila w "Dorota was urządzi"Mało funkcjonalnie rozstawione meble, przypadkowo dobrane dodatki, brak kolorystycznej koncepcji przestrzeni – tak zaaranżowany salon nie tylko nie prezentował się efektownie, ale był też niewygodny w użytkowaniu.

Po przemianie stał się komfortowym, niesztampowo urządzonym miejscem idealnym do relaksu. Biel i jasna szarość dodają wizualnej lekkości i unowocześniają aranżację, zaś żółty odcień ciekawie ją ożywia i wprowadza aranżacyjne ciepło. Naturalna zieleń roślin współtworzy relaksującą atmosferę domowego zacisza.

W prezentowanej metamorfozie użyte zostały następujące produkty Tikkurila: Tikkurila Optiva Satin Matt [7] kolor NCS  S 1002-R50B, Tikkurila Optiva Matt [5] kolor NCS S 1060-Y10R, Tikkurila Anti-Reflex white.

Tę efektowną przemianę salonu zaprezentowano w odcinku 3. programu. Kolejny obejrzeć można już w sobotę o godzinie 16.25, na antenie TVN Style.

www.tikkurila.pl

źródło i zdjęcia: Tikkurila

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 14 680 56 00, infolinia 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.tikkurila.pl, www.tikkurilapotegakolorow.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.