Aktualności

Bogaty typoszereg klimatyzatorów ściennych marki Gree w ofercie Free Polska

20.03.2015

Wszystkie proponowane w tym sezonie modele zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach. Nowoczesne technologie zastosowane w nowych modelach poszerzyły zakres pracy urządzeń, jednocześnie zwiększając wydajność energetyczną.

Najnowocześniejsza stylistyka, szczególnie modeli Cozy Mirror i Viola Perfect umożliwia dopasowanie architektoniczne do najbardziej wymagającego pod względem designu wnętrza, zachowując jednocześnie najwyższe standardy działania oraz świetne osiągi wydajnościowe.

Produkty marki Gree, oprócz wysokowydajnej pracy i niskiego zużycia energii charakteryzują się nowoczesną i estetyczną obudową. Oprócz dobrze znanych modeli Change i Viola White, kontynuujemy promocję produktów z serii Cozy Mirror, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Po raz pierwszy wprowadzamy na rynek serię Viola Perfect, która łączy inteligentny system klimatyzacji, zapewniający najwyższą efektywność energetyczną z wyjątkowo interesującym i gustownym wyglądem.

Innowacyjny system inverterowy G10, który wprowadzono w produktach Gree, polega na wykorzystaniu sprężarki o zmiennej prędkości obrotowej, która w inteligentny sposób dostosowuje ilość czynnika chłodniczego do rzeczywistych potrzeb panujących w pomieszczeniu.

Wszystko po to, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

źródło i zdjęcie: Free Polska
 

Firma powiązana:

Free Polska Sp. z o.o.

Telefon 509 084 039, 794 114 834
www.free-klimatyzatory.pl
sprzedaz@free-klimatyzatory.pl

Free Polska Sp. z o.o.