Aktualności

Drewno - do wyboru, do koloru oferuje BEDS.pl

25.02.2015

W BEDS.pl dostępne są meble wykonane z kilku gatunków i rodzajów drewna. Wszystkie cechuje ponadprzeciętna trwałość, która jest gwarancją długowieczności.

Drewno bukowe, dębowe, jesion oraz orzech amerykański – każdy surowiec jest inny i wyjątkowy. Buk dostępny jest w postaci naturalnej, pokrytej olejem meblowym oraz lakierowanej, z połyskiem. Istnieje także możliwość nabycia mebla bukowego w kolorze: białym, orzechu oraz wenge. Jakiś czas temu zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty także buk twardzielowy. To rodzaj surowca, który charakteryzuje zróżnicowany rysunek na powierzchni, mnogość kolorów oraz naturalność.

Równie popularnym gatunkiem drewna jest dąb. W wersji klasycznej występuje jako drewno o równomiernej strukturze. Dostępny jest także dąb sęczny, na którego powierzchni widoczne są delikatne sęki, które podkreślają wyjątkowość i unikatowość drewna.

Jeśli lubicie jasne drewno w opcji „na wysoki połysk” - opcją dla Was może być jesion. Drewno jesionowe charakteryzuje naturalna, jasna barwa oraz regularna struktura surowca. Z kolei ciemna barwa i niezwykła uroda są charakterystyczne dla orzecha amerykańskiego. Egzotyka tego gatunku sprawia, że meble wykonane z orzecha amerykańskiego są niezwykłe.

Piszemy o tym wszystkim nie bez powodu. Chcemy, abyście wiedzieli, że każdy mebel dostępny na naszej stronie możemy wykonać z opisanych gatunków i rodzajów drewna. Nawet, jeśli nie znaleźliście takiej opcji na stronie – skontaktujcie się z nami. Kreujemy nie tylko wspaniałe kolekcje, ale też spełniamy marzenia.

Udostępniamy opcję wysyłki próbek drewna, która jest pomocna podczas ostatecznego wyboru.

źródło i zdjęcie: BEDS.pl

Firma powiązana:

STWD Roman Bilecki

Telefon 52 360 08 08
www.beds.pl
beds@beds.pl

STWD Roman Bilecki