Aktualności

„Red dot 2011" dla marki Bosch

06.04.2011

W ramach konkursu designerskiego „red dot” już od blisko 60 lat nagradzane są najlepsze projekty z rozmaitych dziedzin, w tym z branży AGD. Ze względu na długą tradycję oraz surowe kryteria doboru, wyróżnienie to uchodzi za jedno z najbardziej prestiżowych na świecie Miło nam poinformować, że w tym roku marka Bosch zdobyła aż kilka nagród „red dot”.

„Red dot 2011" dla marki Bosch

Warto podkreślić, że w minionych latach funkcjonalne i ponadczasowe projekty spod znaku Bosch niejednokrotnie znajdowały uznanie w oczach międzynarodowych jurorów.

Symbol „red dot” widnieje obok wielu naszych urządzeń z różnych kategorii – zarówno małego sprzętu AGD jak i dużego sprzętu do zabudowy. Jednak w tym roku na markę Bosch spadł prawdziwy deszcz „czerwonych kropek”.

Powodem do szczególnej dumy jest przede wszystkim nagroda „red dot design award best of the best 2011”, którą wyróżniono wszystkie roboty kuchenne z nowej serii MUM5. Te wielofunkcyjne urządzenia o stonowanej lecz intrygującej estetyce pojawiły się na naszym rynku niedawno, lecz już zdążyły wzbudzić spore zainteresowanie konsumentów.

Modele MUM5 utrzymane są w stylistyce linii StyLine. Co ciekawe, w tym roku nagrodę „red dot design award 2011” otrzymał również czajnik elektryczny StyLine TWK 8611.

Na koniec warto wspomnieć, że „magii” żelazka Sensor Secure TDA7680, które grzeje tylko wtedy, gdy użytkownik trzyma je w ręku, nie oparli się także międzynarodowi jurorzy, przyznając temu modelowi wyróżnienie „honourable mention 2011”.

Produkty marki Bosch znane są przede wszystkim ze swej niezawodności oraz zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Decyzja jury „red dot” świadczy o tym, że również ich wzornictwo wyznacza nowe trendy w branży AGD.

Źródło: BSH 

Więcej