Aktualności

Fotoreportaż Sanitec Koło z Targów ISH 2015

18.03.2015

Co 2 lata, przez 5 dni targowych producenci w trzech filarach: wodnym, energetycznym i instalacyjnym prezentują dziesiątki tysięcy najnowszych rozwiązań, produktów i technologii. Frankfurckie targi są jednocześnie platformą wymiany wiedzy i miejscem nawiązywania międzynarodowych relacji biznesowych z partnerami z ponad 50 krajów. W tym roku organizatorzy przygotowali serię 84 paneli i wykładów, związanych z tematyką wodną, instalacjami grzewczymi, technologią i energią.

Fotoreportaż Sanitec Koło z Targów ISH 2015Targi ISH to największe wydarzenie tego typu w Europie, skupiające przedstawicieli branży instalacyjnej, łazienkowej budowlanej i energetycznej.

Ekspozycja jest jednocześnie galerią fotografii wybranych obiektów publicznych, w których łazienki wyposażono w produkty KOŁO. Jedną z prezentacji produktowych zorganizowanych przez Sanitec KOŁO na placu targowym Agora jest zautomatyzowany ekspozytor bezkołnierzowych misek Rimfree. Interaktywna wystawa pokazuje jak opatentowane rozwiązanie wnętrza muszli, całkowicie pozbawione rantu, zostało zaadoptowane do rozmaitych kształtów misek WC z kolekcji KOŁO, KERAMAG i Keramag Design. Marki grupy Geberit prezentują swoje produkty na 5 stoiskach ISH 2015: Koło, Keramag, Geberit, Geberit Aquaclean oraz na polskiej wystawie Form and Function. To kompleksowa ekspozycja, na której zaprezentowano ponad 100 oszczędzających wodę i energię produktów.

Cały fotoreportaż Sanitec Koło do obejrzenia - link tutaj.

Więcej ciekawostek i fotorelacje z Targów ISH 2015 na fanpage KOŁO ZAWSZE W DOBRYM STYLU: https://www.facebook.com/KOLOzawszewdobrymstylu?fref=ts

źródło i zdjęcia: Sanitec Koło

Firma powiązana:

Koło

Telefon 22 376 10 00
www.kolo.com.pl
geberit.pl@geberit.com

Koło