Aktualności

Proste malowanie z Jedynką®! - Strona www.farbyjedynka.pl w nowej odsłonie

16.03.2015

Praktyczne podpowiedzi dotyczące wyboru odpowiedniej farby, fachowe informacje na temat wykańczania różnego rodzaju powierzchni, inspirujące porady aranżacyjne – to wszystko znaleźć możemy na stronie www.farbyjedynka.pl, teraz dostępnej w nowej odsłonie.

Serwis marki Jedynka® jest funkcjonalny, czytelny i prosty w nawigacji. Praktycznie uporządkowaną treść zawarto w kilku zakładkach, spośród których szczególną uwagę warto zwrócić na: Produkty, Inspiracje, Kolory, Porady.

Zakładka Produkty to użyteczny przewodnik po ofercie marki Jedynka® pogrupowanej zgodnie z przeznaczeniem produktów. Każdy z nich posiada szczegółowy opis, a wymaganą ilość farby pozwala szybko obliczyć kalkulator wydajności.

W dziale Inspiracje znajdziemy duży wybór zdjęć, przedstawiających ciekawe aranżacje wraz z opisem użytych kolorów. Zdjęcia można grupować według typu pomieszczenia, co ułatwia poszukiwanie określonej stylizacji. Prezentowane pomysły możemy przenieść bezpośrednio do naszych wnętrz, bądź zainspirować się nimi, tworząc własne kompozycje kolorów.

W niełatwym zadaniu stworzenia idealnego zestawu odcieni, pomocne będą z pewnością informacje zawarte w zakładce Kolory. Oprócz aranżacji prezentujących użycie konkretnej barwy, znajdują się tu również podpowiedzi najlepiej dopasowanych odcieni. W wyborze koloru przydatny będzie także E-malarz, który pozwala na wizualizację barw na zdjęciach dostępnych w serwisie bądź własnych zdjęciach użytkownika. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak nasz salon czy sypialnia wyglądać będą w kolorach z kolekcji Jedynki® - a następnie zrealizować wymarzoną rearanżację.

W rozbudowanym dziale Porad, zawarto zarówno porady techniczne, jak i aranżacyjne. Część techniczną stanowi przejrzysty przewodnik z kompleksowymi i fachowymi informacjami, które pomocne będą w samodzielnym przeprowadzeniu prac wykończeniowych czy remontowych. W części aranżacyjnej znajdziemy natomiast między innymi informacje o znaczeniu kolorów i ich wpływie na nasze samopoczucie.

źródło i zdjęcia: Jedynka

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.farbyjedynka.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.