Aktualności

Polbruk Urbanika z tytułem i statuetką TopBuilder 2015

13.03.2015

Za wysoką jakość wykonania, innowacyjność oraz wielość zastosowań – kostka brukowa Polbruk Urbanika oraz nowość w ofercie – Polbruk Urbanika 60 – docenione przez Kapitułę Konkursu TopBuilder 2015 podczas uroczystej gali w Poznaniu.

Polbruk Urbanika z tytułem i statuetką TopBuilder 2015Statuetka TopBuilder to jedna z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych na polskim rynku budowlanym. Dokonując wyboru najlepszych innowacyjnych produktów budowlanych, produktów IT dla budownictwa oraz realizacji i usług służących branży, jury konkursu, w składzie: Kapituła Konkursu, redakcja czasopisma "Builder" oraz jego rada programowa, brały pod uwagę przede wszystkim innowacyjność oraz funkcjonalność zgłoszonych produktów.

Wyróżnieniem TopBuilder mogą być uhonorowane tylko te rozwiązania, które zdaniem jury wnoszą nową jakość do oferty branży budowlanej.

W tegorocznej edycji konkursu nagrodzono łącznie 38 produktów. Do firmy Polbruk S.A. statuetka TopBuilder powędrowała za kostkę brukową Polbruk Urbanika, nagrodzoną za wyróżniający się kształt (w skład kolekcji wchodzi nowoczesna kostka o wymiarach 60 x 20 cm – Polbruk Urbanika 60), minimalistyczny design oraz funkcjonalność. To trwała, odporna na obciążenia kostka w kształcie prostokąta, przeznaczona do aranżowania przestrzeni wokół domu, a także miejsc użyteczności publicznej. Jej cechy, takie, jak równa powierzchnia i modernistyczny kształt, sprawiają, że kostkę tę często można zobaczyć przy stadionach, biurowcach oraz centrach handlowych. Produkt jest dostępny w 4 rozmiarach, 3 fakturach oraz w 12 różnych kolorach.

Polbruk Urbanika z tytułem i statuetką TopBuilder 2015Finał konkursu TopBuilder 2015, połączony z uroczystą galą, odbył się 11 marca 2015 r. w Poznaniu podczas targów BUDMA. Okolicznościową statuetkę, w imieniu Polbruk S.A, odebrał Jacek Grabski, Regionalny Dyrektor ds. handlu – Zachód.

www.polbruk.pl

źródło i zdjęcia: Polbruk