Aktualności

Wentylatory MAICO - zdrowe powietrze

12.03.2015

Nowatorska technika, wysoka jakość i wyśmienite wzornictwo to filary filozofii produktu i marki przedsiębiorstwa rodzinnego zorientowanego na tradycję.

Firma MAICO założona została w roku 1928 przez Christiana Maiera w Schwenningen jako Maico Elektroapparate-Fabrik GmbH. W ciągu tych ponad 75 lat przedsiębiorstwo stale nastawione było na zmieniające się wymagania rynku i jego internacjonalizację.

Główne obszary działalności firmy MAICO to opracowanie, produkcja i sprzedaż wentylatorów i komponentów dla techniki wentylacji oraz mieszkaniowych systemów wentylacyjnych.

MAICO oferuje bogaty program 1.600 produktów i wariantów markowych artykułów do najróżniejszych obszarów zastosowań.

Produkty przedsiębiorstwa znane są ze swej wysokiej jakości i niezawodności, dzięki czemu cieszą się doskonałą opinią na całym świecie.

Liczne nagrody za wzornictwo przekonują, że można połączyć formę i funkcję. Również wśród swoich Klientów firma MAICO zajmuje wysoką rangę jako rzetelny i obliczalny partner.

Marka MAICO jest synonimem doświadczenia i jakości w różnych zastosowaniach w dziedzinie wentylacji. Pracownicy przedsiębiorstwa pragną swoim zaangażowaniem przyczynić się do zapewnienia powietrza dla dobrego samopoczucia.

Maico Poland Sp. z o.o. jest wyłącznym importerem urządzeń niemieckiej firmy MAICO Elektroapparate Fabrik GmbH na rynku polskim. Firma zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości niezawodnych systemów wentylacji.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcie: Maico Poland

Firma powiązana:

Maico Poland Sp. z o.o.

Telefon 58 345 14 76, 58 346 03 13
www.maicopoland.pl
gdansk@maicopoland.pl

Maico Poland Sp. z o.o.