Aktualności

I Mistrzostwa Polski Kadry Menedżerskiej

01.04.2011

Tomasz Kuśta, Controller Finansowy w firmie Baltic Wood, znalazł się w grupie dziesięciu najlepszych polskich menedżerów wyłonionych w ramach I Mistrzostw Polski Kadry Menedżerskiej. W finałowym teście I Mistrzostw Polski Kadry Menedżerskiej młody finansista wykazał się ponadprzeciętną wiedzą.

Eliminacje do I Mistrzostw Polski Kadry Kierowniczej rozpoczęły się w połowie listopada 2010 r. W ich trakcie wypełniono ponad 20 tys. testów. Do ogólnopolskiego finału zakwalifikowało się ostatecznie 500 menedżerów z całej Polski, a końcowy interdyscyplinarny test ukończyło 89 z nich. W pierwszej dziesiątce znalazł się m.in. Tomasz Kuśta, Controller Finansowy z firmy Baltic Wood produkującej luksusowe podłogi drewniane.

- Wyróżnienie było dla mnie miłą niespodzianką i dowodem na to, że podejmowane działania przynoszą efekt, a ja idę w oczekiwanym kierunku. Udział w Mistrzostwach Polski Kadry Kierowniczej pozwolił mi na sprawdzenie posiadanej wiedzy i zwrócenie uwagi na obszary wymagające dalszego rozwoju - podsumowuje Tomasz Kuśta.

Finałowy test I Mistrzostw Polski Kadry Kierowniczej zawierał 50 pytań z różnych obszarów wiedzy, takich jak finanse, marketing, ekonomia, prawo pracy, prawo cywilne i zarządzanie. Łącznie uczestnicy mogli zdobyć 200 punktów, przy czym każda niepoprawna odpowiedź skutkowała punktami ujemnymi.

Organizatorem I Mistrzostw Polski Kadry Kierowniczej jest firma Diners Club Polska, mecenas programu edukacyjnego dla menedżerów Talent Club. Tytuł Mistrza i pierwszą nagrodę tzw. ścieżkę kariery, otrzymał Stanisław Orzeł, na co dzień Dyrektor Pionu Informatyki WSiP. Finaliści walczyli nie tylko o prestiż, ale m.in. o pełne lub częściowe dofinansowanie studiów podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego.

Baltic Wood to jeden z najdynamiczniej rozwijających się producentów trójwarstwowych parkietów na świecie. Należąca do grupy kapitałowej Nowy Styl Group firma oferuje ponad 500 różnych produktów, w tym ponad 100 z drewna dębowego, w 8 sortach, 10 wymiarach podłóg z desek, które mogą być pokryte jednym z 8 wykończeń.

Źródło: Baltic Wood 

Więcej

 

Firma powiązana:

Baltic Wood

Telefon 13 491 65 00
www.balticwood.pl
marketing@balticwood.pl

Baltic Wood