Aktualności

Zestaw prysznicowy Oras Hydra nagrodzony

31.03.2011

Zestaw prysznicowy Oras Hydra został nagrodzony w konkursie Łazienka – Wybór Roku 2011. Linię Oras doceniono za wzornictwo, jakość i innowacyjne rozwiązanie. W poniedziałek 28 marca odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników konkursu. Produkty wyróżnione tytułem Łazienka – Wybór Roku śmiało uznać można za najlepsze na naszym rynku

Zestaw prysznicowy Oras Hydra nagrodzony.

Jury składające się z kilkunastu osób: przedstawicieli redakcji magazynu „Łazienka”, największych w Polsce salonów łazienkowych i hurtowni, architektów i projektantów ocenia produkty w wielu aspektach. Bierze pod uwagę design, jakość wykonania, ale także stronę użytkową i innowacyjne rozwiązania jakie wprowadził producent.

Konkurs Łazienka – Wybór Roku 2011 organizowany jest już 10 lat. Od swojej pierwszej edycji cieszy się bardzo dużym uznaniem. Co roku jury wybiera najlepsze rozwiązania z kilkudziesięciu nowości zgłoszonych przez producentów.

Nagrodzony zestaw prysznicowy Oras z linii Hydra to seria pasująca do każdej aranżacji nowoczesnej łazienki. Charakteryzuje się prostym, uniwersalnym wzornictwem. Zestaw prysznicowy Oras z linii Hydra zaprojektowany został przez Kirsi Svärd, jedną najbardziej rozpoznawalnych młodych projektantów w Finlandii. W skład linii wchodzą 3 modele natrysku. W każdym z nich przewidziano innowacyjne rozwiązania, które podnoszą funkcjonalność.

„Wyróżnienie potwierdza słuszny kierunek jaki przyświeca naszej marce: można z powodzeniem połączyć doskonałe wzornictwo, jakość i bardzo funkcjonalne rozwiązania” –  ocenia Marek Biały, dyrektor sprzedaży Oras w Polsce.

Źródło: GlobalBrand Institute

Więcej

Firma powiązana:

Oras Olesno

Telefon 800 518 469
www.oras.com
info.poland@oras.com

Oras Olesno