Aktualności

Podgrzewacze wody, urządzenia grzewcze i eksploatacyjne do wody w ofercie DRAWAR

09.03.2015

Firma Drawar zapraszamy wszystkich zainteresowanych zakupem podgrzewaczy wody OSO HOTWATER oraz urządzeń grzewczych i eksploatacyjnych do wody.

Drawar Centrum Ciepłej Wody jest głównym przedstawicielem na Polskę norweskiej firmy OSO HOTWATER, producenta podgrzewaczy wody ze stali nierdzewnej i miedzi, elektrycznych oraz do współpracy z kotłami c.o. o poj. 30 - 10.000 l.

Poza tym stale współpracujemy z innymi skandynawskimi i europejskimi producentami urządzeń grzewczych i eksploatacyjnych do wody najwyższej jakości.
Prowadzimy sprzedaż powyższych urządzeń na terenie całej Polski oraz zapewniamy pełne usługi serwisowe, zarówno gwarancyjne jak i pogwarancyjne.

Firma dysponuje własnym transportem w związku z tym na życzenie klienta oferuje dowóz towaru pod wskazany adres.

OSO HOTWATER

Oso Hotwater od wielu lat należy do wiodących producentów pojemnościowych podgrzewaczy wody w Skandynawii. Jako pionier w produkcji pośrednich i bezpośrednich podgrzewaczy wody, firma jest liderem w rozwoju tych produktów na rynku światowym od ponad 80 lat.

FABRYKA

Fabryka o pow. 14.800 m2 położona jest w pięknym otoczeniu rzeki Drammen w Norwegii, posiada wysokiej klasy laboratorium badawczo-rozwojowe. W 1988r. OSO otrzymało prestiżową nagronę w konkursie za 1987r. w spawaniu technologicznym oraz troskę o ochronę środowiska naturalnego.
www.osohotwater.com

PRODUKTY

Standardowe produkty OSO dostępne są jako bezpośrednie podgrzewacze elektryczne albo /i/ pośrednie do współpracy z kotłami c.o., panelami słonecznymi, kominkami, pompami ciepła itd.
Produkty OSO używane są w budownictwie domowym jak również przemysłowym. Na rynku dostępny jest duży asortyment podgrzewaczy wody o pojemności 30-10.000l z nierdzewnej stali lub wykładanych miedzią.

SPRZEDAŻ

Produkty OSO znane są i sprzedawane w wielu krajach Europy, Azji, Afryki i Ameryki. Roczna sprzedaż podgrzewaczy OSO wynosi około 200.000 szt.

WYMOGI

Wszystkie urządzenia spełniają wymogi wg normy ISO 9002, a elektryczne połączenia i instalacje zgodne są z CCA /Cenelec Certyfikation Agreement. Każdy podgrzewacz jest testowany do 30 bar co przekracza trzykrotnie maksymalne ciśnienie robocze podgrzewacza. Wszystkie nasze produkty mogą być wykonane na zamówienie aby zaspokoić Państwa potrzeby i standard.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcia: DRAWAR

Firma powiązana:

Drawar

Telefon 22 841 41 22, 601 22 47 86
www.osohotwater.eu
oso@drawar.com.pl, osohotwater@gmail.com

Drawar